Популярний фрукт більшість людей їсть неправильно: у чому небезпека

0
Популярний фрукт більшість людей їсть неправильно: у чому небезпека
Більшість із нас пам’ятає про необхідність мити яблука чи виноград перед їжею, проте про фрукти зі щільною шкіркою часто забувають. Наприклад, банани багато хто чистить одразу, навіть не промивши їх під водою.

Про це пише ТСН.

Експерти наголошують: брудна шкірка може містити шкідливі бактерії та збудників хвороб, наприклад, сальмонелу. Коли ви знімаєте шкірку або розрізаєте банан ножем, мікроби з поверхні можуть потрапити на чисту м’якоть, створюючи ризик для здоров’я.

Тому правило просте: кожен фрукт треба ретельно помити під проточною водою. За бажанням можна використовувати м’яке мило або харчову соду для додаткової чистоти.

Пам’ятайте: гігієна важлива не лише для яблук, а для всіх фруктів.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».