У Карпатах розпочався сильний шторм

0
У Карпатах розпочався сильний шторм
Вранці 26 листопада на горі Піп Іван Чорногірський у Карпатах вирує шторм – сильний вітер, мінусова температура та хмарність

Про це повідомили на фейсбук-сторінці "Гірські рятувальники Прикарпаття".

"Увага! Шторм! Станом на 08:15 26.11.2025 на горі Піп Іван Чорногірський хмарно з проясненнями, вітер південний 23-25 м/с. Температура повітря – 2°С", – йдеться у дописі.

Піп Іван Чорногірський є однією з найвищих вершин українських Карпат на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».