Чи закінчиться війна в Україні до Нового року

0
Чи закінчиться війна в Україні до Нового року
Кремль поширює фейки про перемоги на фронті, щоб тиснути на переговори у Маямі. За словами політолога, чергова імітація поїздки Путіна до фронту та брехня про «захоплення» Покровська і Вовчанська потрібні Росії для впливу на стратегію США та вимагання територіальних поступок.

Таку думку висловив політолог, керівник аналітичного центру «Ділова столиця» Вадим Денисенко.

Експерт звернув увагу на повідомлення російських медіа, які вдруге за останній місяць заявили про те, що начальник Генштабу ЗСУ РФ Валерій Герасимов доповів Путіну про «захоплення» Покровська і Вовчанська. Для цього російський диктатор, за легендою, начебто виїздив кудись ближче до фронту.

«І перше, і друге брехня. Але ця брехня потрібна Путіну для переговорів (імітації переговорів)», — зазначив Денисенко.

На його думку, переговори в Маямі, схоже, не мають жодного значення. Їхній результат — пошук формули відмови України від вступу до НАТО.

«Я не відкрию Америку, коли скажу, що наш невступ до НАТО був і так зрозумілий всім. Це правильні і необхідні поступки, але це ніяк не вплине на прискорення переговорного процесу», — вказав політолог.

Він пояснив, що з погляду США, ключем до переговорів є територіальні питання. Логіка Трампа є такою: він вважає, що спершу треба дотиснути Україну вийти з Донбасу, а потім дотиснути Путіна підписувати мирну угоду.

Чи можливе закінчення війни до нового року?
За словами Денисенка, все це вказує на те, «що закінчення війни до нового року стає малоймовірним». Для цього треба одночасно повністю викрутити руки Україні і примусити Путіна зупинитися. А це поки видається нереалістичним.

«Але ми маємо розуміти: попереднім бліц-кригом США досягли головного: Зеленський вже знаходиться в напівпідвішеному стані як через політичну кризу, так і через відсутність зрозумілого фінансування в 2026 році (в грудні, схоже, Єврокомісія не дасть відповіді по майбутнім виділенням коштів). А тому наша позиція є доволі хиткою", — резюмував експерт.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».