Де перед смертю жив Степан Гіга

0
Де перед смертю жив Степан Гіга
Днями в останню путь у Львові провели народного артиста Степана Гігу. Артиста поховали на Личаківському кладовищі.

Про це пише 24 Канал з посиланням на ютуб-канал "Сніданку з 1+1".

Водночас виявилося, що Степан Петрович не мешкав у самому місті.

У коментарі ЖВЛ мер Львова Андрій Садовий розповів, що Степан Гіга за кілька років до смерті переїхав у передмістя Льова. Родина придбала житло в Конопниці, де артист провів свої останні роки.

"Він усе своє життя мешкав не у Львові. Фактично останні роки. Родина купила помешкання в Конопниці. І він себе відчував львів'янином. Тобто Львів для нього уже став рідним. І він його полюбив. Я сам був враженим", – зазначив міський голова.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».