На фронті загинув військовий з Волині Василь Сорока

0
На фронті загинув військовий з Волині Василь Сорока
У війні з російськими загарбниками загинув мешканець села Білин Ковельської громади - старший солдат Сорока Василь Петрович.

Про це повідомив міський голова Ковеля Ігор Чайка.

Василь Сорока обіймав посаду майстра 1-го відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів у роті безпілотних авіаційних комплексів 1-го механізованого батальйону військової частини А1008.

Життя військовослужбовця обірвалося 12 серпня 2025 року внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання поблизу Куп’янська-Вузлового в Харківській області.

Попрощатися із героєм громада зможе у неділю, 21 грудня 2025 року:

12:00 – громадянська панахида на площі Героїв Майдану;

14:00 – служба в церкві Різдва Пресвятої Богородиці (с. Білин).



Поховають Василя Сороку на сільському кладовищі у Білині.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».