Стало відомо, наскільки небезпечні «шахеди» з ракетами

0
Стало відомо, наскільки небезпечні «шахеди» з ракетами
Росія намагається боротися з українською легкою авіацією, використовуючи «Шахеди» з ракетами, і прагне повторити успіхи українських ударних дронів, зокрема морських.

Про це розповів військовий експерт Сергій Братчук в ефірі «Ми Україна».

«На сьогодні ситуація з російського боку виглядає на етапі дослідів. Тому що практичного застосування ми поки що не побачили. Але росіяни будуть пришвидшувати свої пошуки і масштабувати, тому очевидно, що це для нас загроза», — зазначив військовий експерт.

За словами Братчука, в питанні протидії йдеться насамперед про дрони-перехоплювачі, які збиватимуть цілі на перших етапах.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».