Обігрівачі та генератори на балконах становлять смертельну загрозу для життя

0
Обігрівачі та генератори на балконах становлять смертельну загрозу для життя
Використання автономних дизельних або газових обігрівачів, а також електрогенераторів у житлових будинках, зокрема на балконах, становить серйозну небезпеку для життя людей.

Про це заявив голова правління Асоціація енергоаудиторів України Вадим Литвин в етері телеканалу КИЇВ24.

За його словами, подібні прилади можуть призвести до отруєння чадним газом або спричинити пожежі, що створює загрозу не лише для мешканців окремої квартири, а й для всього будинку.

Експерт наголосив, що ризики від використання таких пристроїв у житлових приміщеннях можна порівняти з вибухонебезпечними предметами. За його словами, це «фактично як “Шахед”, який люди самі собі заносять у будинок».

Особливу небезпеку, застерігає Вадим Литвин, становлять саморобні або неперевірені обігрівачі, а також газові пальники, які категорично не рекомендовано використовувати в квартирах чи на балконах.

Фахівець закликав громадян відповідально ставитися до власної безпеки та безпеки сусідів, користуватися виключно сертифікованими засобами обігріву й живлення, а також відмовитися від так званих «кустарних» методів у побуті.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».