Війна забрала життя воїна з Камінь-Каширської громади Степана Римарчука

0
Війна забрала життя воїна з Камінь-Каширської громади Степана Римарчука
На Волинь знову надійшла трагічна звістка з фронту — стало відомо про загибель українського захисника Степана Римарчука із села Олексіївка.

Про це інформує Камінь-Каширська громада.

Солдат віддав своє життя, боронячи Україну від російських окупантів. Загинув воїн 28 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання на території Донецької області.

Інформацію щодо дати та часу прибуття скорботного кортежу з тілом полеглого військовослужбовця, а також прощання з Героєм у громаді пообіцяли повідомити додатково.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».