Жителів заходу України закликали зробити запаси їжі

0
Жителів заходу України закликали зробити запаси їжі
У Львові запровадили режим підготовки до надзвичайної ситуації через прогнозоване значне похолодання на вихідні.

Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

За його словами, синоптики прогнозують морози, які можуть бути сильнішими за попередні. Водночас існує ризик, що ворог може скористатися погодними умовами та завдати ударів по критичній інфраструктурі міста.

Мер наголосив, що всі комунальні служби поінформовані та знають, як діяти, однак важливо, щоб до можливих викликів були готові й мешканці міста.

Андрій Садовий закликав львів’ян:
- заздалегідь перевірити укриття, якими планують користуватися під час повітряної тривоги;
- зарядити павербанки та зарядні станції, не залишаючи їх без нагляду;
- зробити запас продуктів, питної води та необхідних ліків;
- звернути увагу на людей з інвалідністю та літніх мешканців у будинках і, у разі потреби, повідомляти на Гарячу лінію міста;
- довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Також мер зазначив, що у разі відключення електроенергії чи тепла мешканці зможуть знайти інформацію про найближчий Пункт незламності у вхідних зонах будинків та будинкових чатах.

Окремо Садовий наголосив: у разі тимчасового припинення теплопостачання не можна зливати воду з батарей без окремого повідомлення відповідальної особи за будинок.

«Це не для паніки, а спокійна розмова з дорослими людьми, до якої ми всі давно готові», — підсумував міський голова.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».