На Волині авто зіткнулося зі «швидкою»: пасажира довелося вирізати з понівеченої машини

0
На Волині авто зіткнулося зі «швидкою»: пасажира довелося вирізати з понівеченої машини
У Ковельському районі сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна людина опинилася затиснутою в понівеченому автомобілі.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Волинській області.

Інцидент трапився зранку поблизу селища Голоби. На лінію «101» надійшов виклик про необхідність термінової допомоги під час аварії — легковик зіткнувся з автомобілем швидкої медичної допомоги. У результаті удару конструкції авто деформувалися, і пасажир опинився заблокованим усередині салону.

На місце події прибули рятувальники з Голоб. Використовуючи спеціальний гідравлічний інструмент, вони розрізали металеві елементи кузова та обережно деблокували постраждалого. Після цього людину передали бригаді медиків для надання необхідної допомоги.

Обставини аварії встановлюють правоохоронці.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».