Чи закінчиться війна в Україні, поки Путін залишається при владі

0
Чи закінчиться війна в Україні, поки Путін залишається при владі
Російський диктатор Володимир Путін не зацікавлений у завершенні війни проти України, адже його стратегічною метою є знищення української державності.

Про це один з лідерів російської опозиції Гаррі Каспаров розповів у інтерв'ю РБК-Україна.

"Причина війни поки що чітко не визначена. Поки не вимовлена ключова фраза, що визначає причину війни, як бажання Путіна ліквідувати українську державність і відновити російсько-радянський імперський вплив на Східну Європу, все інше – це просто розмови для бідних", - заявив Каспаров.

За його словами, певний компроміс у завершенні війни означатиме, що Путін просто перегрупується і піде далі, тому що війна для російського диктатора не закінчується навіть в Україні.

"Путінська війна – це глобальна війна, війна проти умовного Заходу, проти ліберальних демократій, і тут Путін представляє неліберальну частину світу", - підкреслив один з лідерів російської опозиції.

Він також підкреслив, що спроба знайти домовленість по завершенню війни в Україні, не усуваючи першопричини війни, приречена на провал.

"Україна може піти на якийсь компроміс. Але абсолютно очевидно, що війна не може закінчитися, поки Путін перебуває при владі. Все інше – це піна. Путін – це війна. Путінська Росія – це військовий табір. Це не означає, що без Путіна РФ припинить війну, але за Путіна точно не припинить", - додав Каспаров.

За його словами, Путін продовжуватиме війну, тому що вона стала головним механізмом утримання його влади.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».