На Волині п'яний чоловік бив та принижував дружину

0
На Волині п'яний чоловік бив та принижував дружину
У Павлівській громаді Володимирського району чоловік постане перед судом за психологічне та фізичне насильство над власною дружиною. Інцидент, що стався напередодні Нового року, завершився для правопорушника адміністративним стягненням та штрафом.

Про це БУГу стало відомо з постанови Іваничівського районного суду від 13 лютого.

Інцидент трапився 27 грудня 2025 року близько 12:20 за місцем проживання подружжя. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, чоловік влаштував вдома скандал. Згідно з матеріалами справи, агресор нецензурно лаявся на адресу дружини шарпав її за верхній одяг та вдарив жінку ляпасом по обличчю. Такі дії завдали шкоди як фізичному, так і психологічному здоров’ю потерпілої.

Коли на місце прибули працівники поліції, чоловік не заспокоївся. Він поводився неадекватно, ігнорував зауваження правоохоронців та відмовлявся виконувати їхні законні вимоги.

Через агресивну поведінку поліцейські були змушені застосувати спецзасоби (кайданки) для забезпечення безпеки оточуючих та самих себе. Дебошира затримали та доставили до відділення поліції №1 міста Нововолинськ, де на нього склали протокол за статтею про домашнє насильство.

На судове засідання правопорушник не з’явився, хоча про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином. Суд розглянув справу без його участі, спираючись на зібрані докази та протоколи.

Суддя постановив визнати чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП. Йому призначили штраф у розмірі 340 гривень та стягнули з винного судовий збір на користь держави у розмірі 665,60 грн.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».