Буданов звернувся до українців

0
Буданов звернувся до українців
Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні.

З цього приводу, керівник Офісу президента Кирило Буданов оприлюднив звернення, у якому назвав цю дату днем пам’яті та осмислення і нагадав про вибір свободи на Майдані.

"День Героїв Небесної Сотні – це не лише дата в календарі. Це день пам’яті й глибокого осмислення: ким ми є і якою має бути наша держава.

Уперше в цьому тисячолітті українці вийшли в бій за свою свободу саме на Майдан. І не заради слави чи нагород. Вони вийшли за право жити у вільній і незалежній країні. Так, вони були різними – за віком, професіями, поглядами. Але всіх об’єднало головне: відповідальність за майбутнє.

Події тих днів змінили не лише політику чи історію. Вони змінили нас. Показали, що гідність – це не гучне слово, а вибір, який іноді коштує найдорожчого.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні – це не тільки про минуле. Це про те, як ми живемо сьогодні. Про чесність. Про взаємну підтримку. Про здатність не відвертатися, коли важко.

І, мабуть, головний урок цих подій простий і водночас складний: свобода не з’являється сама. Її щодня виборюють ті, хто не погоджується жити без правди, без гідності, без майбутнього", - написав він.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».