В Україні жінка з ножем напала на працівника ТЦК

0
В Україні жінка з ножем напала на працівника ТЦК
До Черкаського районного суду скеровано обвинувальний акт проти 40-річного чоловіка та його матері.

Про це інформує Черкаський обласний ТЦК, пише Судово-юридична газета.

Під час перевірки документів чоловік чинив активний опір представникам ТЦК та СП, а його мати завдала одному з військовослужбовців ножових поранень у спину та руку.

Після скоєного вони втекли, однак були оперативно затримані.

Жінці інкриміновано ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, ч. 1 ст. 125 КК України, її сину - ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».