У Луцьку знову включили опалення: де вже тепло

0
У Луцьку знову включили опалення: де вже тепло
У Луцьку через похолодання відновлюють теплопостачання для об’єктів соціальної сфери.

Про це повідомила секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода, пише Конкурент.

Станом на ранок опалення відновили у 36 із 39 закладів дошкільної освіти (для трьох закладів відсутня технічна можливість відновлення теплопостачання).

У зв’язку з похолоданням, а також з огляду на офіційні звернення, подачу теплоносія відновили для Луцького клінічного пологового будинку та Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни.

«За потреби та у разі надходження відповідних звернень, ДКП «Луцьктепло» готове відновити теплопостачання й для інших закладів охорони здоров’я», – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».