На Волині чоловік вчинив домашнє насильство над матір’ю

0
На Волині чоловік вчинив домашнє насильство над матір’ю
На Волині суд розглянув справу жителя Луцького району, який 15 березня у селі Тельчі вчинив насильство щодо своєї матері: погрожував їй, шарпав за одяг і використовував нецензурну лексику.

Про це йдеться в постанові суду, пише Нова доба.

Як встановлено в суді, чоловік, який уже протягом року притягувався до відповідальності за подібне правопорушення, 15 березня близько 16:10 у селі Тельчі за місцем проживання вчинив насильство щодо своєї матері. Зокрема, він висловлювався нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою та шарпав її за одяг.

Судове засідання відбулося без участі правопорушника – він був належним чином повідомлений, однак подав заяву про розгляд справи за його відсутності.

Дослідивши матеріали справи, суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 173-2 КУпАП, та призначив адміністративне стягнення у вигляді штрафу – 1190 гривень.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».