Стало відомо, хто винен у атаках РФ по заходу України

0
Стало відомо, хто винен у атаках РФ по заходу України
Агент російських спецслужб наводив ракети РФ на стратегічні об’єкти в західних областях України. Суд засудив його до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Про це повідомила Служба безпеки України.

За даними слідства, чоловік співпрацював із "кримським управлінням ФСБ" і намагався забезпечити удари по залізничній інфраструктурі для порушення логістики українських військових.

Розслідування встановило, що мешканець Славути готував ракетний удар по залізничних об’єктах регіону. Для цього він намагався встановити GPS-трекер біля місцевої філії "Укрзалізниці", щоб російські війська могли точно влучити у "ціль".

План дій зловмисника мав порушити перевезення вантажів, зокрема військових ешелонів Сил оборони України.

Агента затримали під час спроби встановлення GPS-навідника на місці запланованого обстрілу. Слідство підтвердило, що він виконував завдання ФСБ в обмін на гроші, які обіцяли перевести на банківську картку.

Під час обшуку за місцем проживання фігуранта СБУ вилучила ноутбук, телефони та SIM-карти, що підтверджували його зв’язки з російською спецслужбою.

Суд визнав його винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада в умовах воєнного стану) і призначив 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Розслідування проводили співробітники СБУ Хмельницької області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».