В Україні різко впаде температура: названі дати

0
В Україні різко впаде температура: названі дати
Наступного тижня в Україні очікується суттєве зниження температури, вітряна погода та періодичні дощі з грозами. Подекуди температура впаде одразу на 10–15 градусів.

Про це повідомив синоптик Ігор Кібальчич, пишуть Українські Новини.

За його словами, зміна погоди пов'язана з надходженням холодного повітря з півночі Європи та активізацією циклонів.

"Похолодання супроводжуватиметься поривчастим північно-західним вітром, а також дощами різної інтенсивності, часом у супроводі грози та шквалів", — зазначив синоптик.

Тиждень розпочнеться з дощів та гроз
У понеділок, 25 травня, короткочасні дощі прогнозують у більшості областей України. Місцями можливі грози та сильні пориви вітру до 15–20 м/с.

Температура вночі становитиме +11…+16 градусів, удень — +18…+23. У центральних та південних регіонах буде тепліше — до +29 градусів.

У вівторок істотних опадів переважно не очікується, однак на півночі та сході місцями пройдуть короткочасні дощі.

Наприкінці травня стане значно холодніше
Уже з середи погода почне погіршуватися. Під впливом циклону дощі охоплять північні, центральні та східні області, а також Карпати.

Найбільш відчутне похолодання синоптики прогнозують 28–30 травня. У цей період нічна температура місцями опуститься до +3…+8 градусів, а вдень повітря прогріватиметься лише до +12…+18.

"Продовжиться період холодної погоди", — попередив Кібальчич.

У вихідні нестійка погода збережеться в більшості областей. Водночас на заході країни буде більше сонця та менше опадів.

У неділю, 31 травня, дощі знову накриють частину регіонів, а на північному заході можливі грози та шквали.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».