Українців закликали не мити фрукти й овочі під проточною водою

0
Українців закликали не мити фрукти й овочі під проточною водою
Свіжі овочі та фрукти не варто мити лише під проточною водою — їх краще попередньо замочувати у воді з додаванням солі або соди, після чого ретельно промивати чистою водою.

Про це в ефірі «Київ24» розповіла лікарка-гастроентерологиня Ольга Матвієнко.

Вона пояснила, чому не варто мити фрукти й овочі під проточною водою.

«99% людей миє під проточної водою, щоб це займало максимально мало часу. Але так ми можемо "заселити" продукти ще більшою кількістю бактерій та шкідливих мікроорганізмів. У такій воді міститься багато хлору та різних домішок», — пояснила експертка.

Найкраще замочити продукти у воді з додаванням солі чи соди. Після цього варто промити овочі чи фрукти у відфільтрованій або очищеній воді, щоб попередній розчин не вплинув на смак.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».