На Волині 12-річний хлопець на самокаті потрапив у ДТП

0
На Волині 12-річний хлопець на самокаті потрапив у ДТП
У середу, 17 червня, у Любомлі сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждав неповнолітній хлопець.

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волині.

Аварія сталася близько 14:00 години.

31-річний водій електровелосипеда, рухаючись по польовій дорозі, зіткнувся із електросамокатом, під керуванням 12-річного хлопця. У результаті – водій електровелосипеда отримав тілесні ушкодження, його госпіталізували.

За цим фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 291 Кримінального кодексу України.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».