Рослини, які категорично заборонено садити біля дому: вони можуть нашкодити

0
Рослини, які категорично заборонено садити біля дому: вони можуть нашкодити
Сад або присадибна ділянка зазвичай асоціюються з відпочинком і затишком. Проте не всі декоративні рослини є безпечними — деякі з них можуть становити ризик для здоров’я через токсичні властивості або сильний запах.

Про це пише РадіоТрек

Які рослини небажані на клумбі?
Олеандр — красива, але отруйна рослина. Її сік може спричинити подразнення шкіри, а сильний аромат — головний біль. Особливо небезпечна для дітей і тварин.

Наперстянка — ефектна квітка з токсичними алкалоїдами, які впливають на серце. Контакт із рослиною може викликати подразнення.

Молочай — невибагливий, але його молочний сік здатен викликати опіки та алергічні реакції.

Тис — декоративне вічнозелене дерево, плоди й хвоя якого містять сильні токсини. Не рекомендується висаджувати поблизу місць відпочинку.

Датура (дурман) — має різкий запах і містить отруйні речовини, які можуть викликати запаморочення та погане самопочуття.

Обираючи рослини для подвір’я, варто віддавати перевагу безпечним видам, особливо якщо в домі є діти або домашні тварини.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».