Поповнити банківську картку, як раніше, тепер не вийде: українцям змінили правила

0
Поповнити банківську картку, як раніше, тепер не вийде: українцям змінили правила
З 26 червня в Україні набувають чинності нові правила поповнення банківських карток через термінали самообслуговування. Відтепер для проведення таких операцій потрібно буде обов’язково підтверджувати номер телефону за допомогою одноразового коду.

Про нові правила розповідає Новини.LIVE з посиланням на постанову НБУ № 67 від 16 червня 2026 року.

Під час поповнення картки користувач має вказати свій мобільний номер, отримати SMS або автоматичний дзвінок із кодом та ввести його в терміналі. Без підтвердження операція не буде завершена. Також у квитанції зазначатиметься повний номер телефону платника.

Водночас нові вимоги не поширюються на оплату податків, комунальних послуг, транспортних квитків, поповнення проїзних карток та мобільного рахунку до 500 грн на місяць для одного номера. Якщо цей ліміт буде перевищено, підтвердження через код стане обов’язковим.

У Нацбанку пояснюють, що нововведення спрямоване на боротьбу з анонімними фінансовими операціями та посилення контролю за рухом коштів. Банки й платіжні сервіси зберігатимуть дані про номер телефону, код підтвердження, дату та час проведення платежу.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».