Синоптик попередив українців про небезпеку

0
Синоптик попередив українців про небезпеку
У період від 28 по 30 червня через стрімке потепління по всій території України настане найсильніша температурна аномалія. У ці дні стовпчики термометрів сягатимуть критичних позначок, що може суттєво вплинути на самопочуття людей та вимагає дотримання суворих правил безпеки.

Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко.

Пік спеки та температурні рекорди
З неділі по вівторок, 28-30 червня, в країні передбачається максимальне підвищення температури повітря. У більшості регіонів очікується стабільна спека від +31 до +35 градусів за Цельсієм.

Однак подекуди сонце припікатиме ще дужче, розігріваючи повітря до екстремальних показників у +35…+37 градусів.

Поради для збереження здоров’я
Через такі погодні умови фахівчиня радить уникати прямого сонячного проміння в період з 11-ї до 16-ї години та пити якомога більше звичайної води. Метеозалежним людям варто заздалегідь підготуватися до можливих нападів мігрені та різких стрибків артеріального тиску.

Також синоптикиня закликала бути вкрай обережними з вуличною їжею та ретельно мити зелень, віддаючи перевагу термічно обробленій продукції, щоб уникнути проблем із травленням.

«Потихеньку передивіться холодильник, а особливо морозильник, якраз час попорядкувати там», — порадила Наталка Діденко.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».