ПриватБанк звернувся до українців: є час до 1 липня

0
ПриватБанк звернувся до українців: є час до 1 липня
Українці, які отримують виплати за програмою "Національний кешбек" на картки ПриватБанку, мають використати накопичені кошти до 30 червня. Інакше з 1 липня невикористані гроші автоматично повернуться до державного бюджету.

Про це пише OBOZ.UA.

У банку нагадали, що з липня стартує новий цикл нарахування кешбеку. При цьому виплати за травень надійдуть лише в липні, тож наступного місяця українці отримають кешбек одразу за травень і червень.

Витратити кошти можна на:
- оплату комунальних і поштових послуг;
- ліки та медичні вироби українського виробництва;
- книги й друковану продукцію;
- продукти українського виробництва;
- благодійність і донати на ЗСУ.

У ПриватБанку зазначають, що навіть невеликі залишки коштів можна переказати на благодійність через застосунок банку.

Програма повертає 5% або 15% вартості окремих українських товарів залежно від категорії, а максимальна сума кешбеку становить 3 000 грн на місяць.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».