Над українськими містами пролетів літак із Москви: як так вийшло

0
Над українськими містами пролетів літак із Москви: як так вийшло
У повітряному просторі Україні, попри закрите небо, продовжують фіксувати загадкові маяки літаків. Черговий такий випадок трапився 3 серпня.

Про це свідчать дані моніторингового сервісу AirNavRadar, пише Телеграф.

Згідно з ними, системи засікли сигнал пасажирського літака, який нібито пролетів крізь усю країну.

Деталі польоту:
Йдеться про борт Airbus A321-21 російської авіакомпанії "Аерофлот". 3 серпня пасажирський літак виконував рейс Москва-Стамбул, однак у якийсь момент нібито відхилився від курсу та порушив повітряний простір України. Маяк літального апарату, зокрема, фіксували над Сумами, Полтавою та Миколаєвом.

Примітно, що незважаючи на дива, рейс завершився успішно в пункті призначення.

Що це могло бути
Варто зазначити, що наразі повітряний простір над нашою країною офіційно закрито через бойові дії. У зв’язку з цим можна припустити, що мова може йти про збій у системи моніторингу.

Нагадаємо, українців закликали якнайшвидше виїжджати з великих міст.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».