Що відомо про загиблого біля Луцька 16-річного підлітка

0
Що відомо про загиблого біля Луцька 16-річного підлітка
Стало відоме ім’я юнака, який загинув у смертельній ДТП поблизу села Хорохорин Луцького району вранці 20 серпня. Загиблим виявився 16-річний Матвій Додик із Торчина, студент Торчинського професійного ліцею.

Про це повідомили у навчальному закладі.

Матвій навчався на другому курсі за професією, пов’язаною з експлуатацією та ремонтом сільськогосподарської техніки.

«Він був зовсім юним, світлим і щирим хлопцем, який лише починав свій дорослий шлях. Мріяв про майбутнє, обирав професію, навчався, радів життю і будував плани. Попереду було ще стільки нездійснених мрій, стільки доріг і можливостей… Та страшна аварія на мотоциклі раптово обірвала його життя, залишивши по собі невимовний біль, тишу і сльози», пишуть у навчальному закладі.

Обставини аварії встановлюють правоохоронці.



Нагадаємо, у ДТП поблизу Луцька загинув 16-річний підліток 20 серпня.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».