Під час виконання бойового завдання загинув військовий з Луцька

0
Під час виконання бойового завдання загинув військовий з Луцька
У Луцькій громаді повідомили про загибель військовослужбовця Руслана Снопка. Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Про це повідомили у Луцькій міській раді.

Захисник народився 20 лютого 1975 року. Вірний військовій присязі, воїн поліг 6 червня 2026 року в районі населеного пункту Юрківка Донецької області.

«Щиро співчуваємо родині військовослужбовця. Розділяємо біль важкої втрати, схиляємо голови у глибокій скорботі. Вічна і світла пам'ять полеглому Герою!» – висловили співчуття в Луцькій міській раді.

Про дату, час та маршрут траурного кортежу, а також чин відспівування та поховання Руслана Снопка громаду повідомлять додатково.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».