Чи залишаться українці масово без газу взимку

0
Чи залишаться українці масово без газу взимку
В Україні перед початком опалювального сезону знову з'являються прогнози про дефіцит газу. Водночас підстав говорити про неминучий колапс газорозподільної системи немає.

Про це заявив військовий оглядач Богдан Мирошников у своєму Telegram-каналі, передає ТСН.

Він зазначив, що Росія протягом чотирьох з половиною років систематично атакує українську газову інфраструктуру. Попри це, за його словами, проблеми з газопостачанням мали переважно локальний і тимчасовий характер.

«Масового колапсу системи та впровадження графіків подачі газу — не було», — наголосив Мирошников.

Оглядач пояснив це особливостями газової інфраструктури. За його словами, система розподілу газу є значно більш децентралізованою, ніж електроенергетична, а пошкоджені її елементи можна відносно швидко ремонтувати та відновлювати.

Водночас Мирошников наголосив, що йдеться саме про інфраструктуру розподілу газу. Ситуацію з українським газовидобутком він назвав окремою проблемою.

На думку оглядача, протягом осені та зими в інформаційному просторі ще неодноразово з'являтимуться песимістичні прогнози щодо газопостачання, однак він закликав не сприймати їх як неминучий сценарій.

Нагадаємо, українців закликали терміново заморозити ці продукти на зиму.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».