Дочка луцького ректора виходить заміж

11
-45
Дочка луцького ректора виходить заміж
Дочка ректора ЛНТУ, екс-депутата Луцької міськради і нинішнього депутата обласної ради Петра Савчука - Вікторія, виходить заміж.

Пропозицію руки і серця дівчині зробив Роман Перванчук - активіст революції Гідності

Про цю зворушливу подію повідомила в Instagrami Вікторія Савчук.

До речі, пропозицію Роман зробив в елітному парк-готелі "Швейцарія", що знаходиться у Рівненській області.




Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-45

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так так тож на чесно зароблені гроші.
Пі*ари б*я, постидались би так піаритись
Відповісти
Охох "активіст" псевдо патріот звичайний
Відповісти
Цікаво вона також хабарниця?
Відповісти
Событие планетарного масштаба.
Відповісти
Не погано як для активіста, заробляє на будивництві, а можливо приймає участь в АТО?
Відповісти
Ну дуже "важлива" подія!
Відповісти
Ото важлива подія!!!! Оце дійсно тема для загального обговорення! Цікаво, а якщо не складеця, то так само статья в інет з фото????
Відповісти
Дурні коментарі, дуже гарна дівчина. Нехай щастить.
Відповісти
а мені цікаво,яким боком вона відноситься до роботи свого тата? і шо вона десь працює,що має хабар брати? !
ви завсники просто, думайте,що пишете і не пхайтесь в особисте життя молодої красивої дівчини,дайте людям жити спокійно і щасливо!!!
а про весілля вони вроді ніде не писали
лийте бруд на інших,замість того ,щоб будувати життя своє !
Відповісти
Чому ви люди всі такі зависні і ненависні. Як та отара овець куди один і туди всі, і всіх одне мислення, аби ж обісра...и один одного. Яка різниця хто це, дочка чи то ректора чи президента, головне людиною бути.Для чого ж незнаючи людини зразу обси..ти????З себе починайте ніж збоку гнати що небуть на інших.
Відповісти
Ржу! Вона вчиться ще в лнту і не ходить на пари і навіть на сесію! Ви знали? Ну правильно нашо ходити,тож тато під боком такий! Позор і ганьба!
Відповісти