Лікарі у Боголюбах не можуть нормально дістатися до роботи

9
6
Лікарі у Боголюбах не можуть нормально дістатися до роботи
Через луцьких перевізників, лікарі не можуть дістатися лікарні у Боголюбах.

Про це 3-го травня, написав Павло Іващенко у єдиній системі місцевих петицій.

Він просить перевірити рух маршруток №47 та №31, особливо у вихідні дні.

«Сьогодні 01.05.2017 я 40 хв чекав у центрі і не дочекався жодної із названих маршруток», - стверджує лучанин.

«Так само як і я не можуть повноцінно дістатися роботи працівники лікарні, що на кінцевій», - вказує чоловік.

«Із розмови з ними дізнався, що в них кожну неділю так», - пише Павло Іващенко.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Обнагліли. І на свята хочуть маршрутку кожні 10 хв. колись на Боголюби їздила тільки одна маршрутка, і всім догоджала.
Відповісти
на лісапєда і крутітє пєдалі!
Відповісти
лікарня в Боголюбах - може собі дозволити слубовий автобус,або два. Так навіть краще - всі працівники будуть вчасно на роботу приходити )))
Ну а жителям села, треба до сільради звертатись, кого обрали - того і маєте
Відповісти
Это называеться не далеко до города.А чем доехать?
Відповісти
Невозможно дождаться 47 маршрутки, не доехать до поликлиники МВД И обратный маршрут домой....(33 и 40 кварталы) Люди опаздывают на работу и в больницу и на заводы ( в обратном направлении). Так негоже, решайте вопрос в срочном порядке.
Відповісти
так вам москалям і треба
Відповісти
Так, так особливо в вихідні дні їздять, як хочуть!!!!! Це стосується і маршрутки 18! Це просто жах як вона їздить і GPS вимкнені постійно!!!
Відповісти
Давайте цьому хамству ше по 5 грн будем платити.
99 відсотків Маршрутчіків в Луцьку це таке бидло шо слів немає.
Відповісти
2.05.17. Зранку, прочекавши маршрутку 1 год 15 хв, сів на таксіі поїхав. Як на мене, якщо є перевізник повинен їздити так, як вказано в маршрутних їх листах. Невигідно їздити, зменшіть рейси, тоді люди будуть знати, що їде тоді. Ато хочу їду, хочу неїду. Як і лікарі, так і хворі, так і їх відвідувачі, хочуть добиритись до лікарні, чи в інші місця.
Відповісти