--> Песики в граніті: на Волині знайшли кладовище домашніх тварин | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Песики в граніті: на Волині знайшли кладовище домашніх тварин

12
5
Песики в граніті: на Волині знайшли кладовище домашніх тварин
У Ковелі на собачому кладовищі встановлюють пам'ятники, кладуть вінки та квіти.

Це незвичне кладовище знаходиться на околиці міста, біля людських городів та міжнародної автомагістралі на Варшаву, - повідомляє Район.Ковель.

Тут встановлюються пам'ятники із базальту та мармуру. Хоч є й скромніші поховання. Все залежить від статків та любові господаря.

Багато хто з ковельчан прив'язуються до своїх чотирилапих друзів, знає їхні дні народження, всі капризи та звички.

Але вік життя у собак досить короткий. Коли вони помирають, дехто проводжає їх в останню дорогу із усіма почестями. На собачі могили покладаються скорботні вінки, квіти і навіть дитячі іграшки.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
зовсім подуріли люди...
Відповісти
вам николи непоняти того ящо вы немалы такого друга як собака воны вмырають так само як люды но пры жызни николы не зражують такяк це роблять люды
Відповісти
хм, а дозвіл де взяли?
Відповісти
знайти того хто відповідає за землю, і взнати, на якій підставі це все робиться...
Відповісти
Я люблю котів.
Надгробки з МАРМУРУ - це знущання над тими, хто не може просто поховати рідних.
Терміново вирішити, чия то земля і чого нею так користуються.
Відповісти
Бла бла бла ... чия земля.. чиї дозвола.... і т.д. а куди ховати своїх улюбленців після смерті!???? Як коти сруть в пісочниці, де ваші діти граються і знаходять "пластилин" і вуличні пси кидаються на людей, маючи якусь заразу, розмазані на дорозі тіла тварин то це нормально! Ніхто не питає ні про землю ні про дозвола. це все ж нічого! А от 5 могил в лісі ото вже бідаааа...
Відповісти
Найшли чим паритись....хто як може так і живе.Чому рахуєте моі гроші. Любила собачку і поставила памятник а те що ви не можете то ваші проблеми.Що жаба давить?
Відповісти
Не бачу в цьому нічого поганого. Люди вшановують пам'ять своїх домашніх улюбленців, які за час проживання стали членами сім'ї, родини.

Краще прокоментуйте, як якісь нелюди в Любомлі собак на частини рубають, а не це маленьке кладовище.
Відповісти
За кордоном вже давно ритуальні послуги для домашніх тварин є прибутковим бізнесом. (Ось тут кому цікаво стаття на цю тему http://bru.kiev.ua/news/345-kladbishhe-domashnix-zhivotnyx.html ) Так що в даному випадку ковельчани виявилися більш цивілізованими , ніж лучани, бо в нас я такого кладовища не знаю.
Відповісти
Я підтримую, в Луцьку теж такий треба.Тварин люблю більше ніж людей.
Відповісти
Ой, я думала, що я одна така) Люблю тварин більше людей! А виявляється ні )))
Відповісти
Якби у нас було б місце спеціальне, моя собака була б похована точно так само. А то незнаєш що робити в як бути в такій ситуації, немає до кого звернутись за допомогою, навіть яму викопати. А тут більш менш цивілізовано. І щодо ритуальних послуг, то це значно б допомогло господарям.

П.с. і на могилах мабудь не дитячі іграшки, а улюблена іграшка тієї собаки....

Відповісти