До Луцька приїде легендарний Сергій Бубка

20
-2
До Луцька приїде легендарний Сергій Бубка
На Міжнародну матчеву легкоатлетичну зустріч у Луцьку приїдуть зірки світового спорту.

У суботу, 13 травня, в Луцьку відбудеться Міжнародна матчева легкоатлетична зустріч U-20 Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Білорусь, - інформує прес-служба Федерації легкої атлетики Волинської області.

Ця спортивна подія стане найбільшим міжнародними легкоатлетичним змаганням в Україні у 2017 році. До Луцька прибуде 200 спортсменів і тренерів з 5 країн Європи.

Важливість змагань у Луцьку доповнюється й можливістю виконати норматив й потрапити у збірну країни на Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів, який відбудеться у липні в Італії (м. Гроссето).

Напередодні старту легкоатлетичного матчу Луцьк відвідає потужна офіційна делегація.

12 травня п`ятниця триватиме візит до Луцька Свейн Арне Хансена (Норвегія), президента Європейської федераціії легкої атлетики, Сергія Бубки - віце-президент міжнародної федерації легкої атлетики, президент НОКУ, Грегора Бенчіни (Словенія) - член Ради європейської федерації легкої атлетики, першого заступника міністра молоді і спорту України, президента Федерації легкої атлеткии України Ігоря Гоцула.

Вони зустрінуться із владою міста та області, оглянуть спортивну інфраструктуру Луцька, завітають на урочисте відкриття змагань у замок Любарта (18.00).
Теги: спорт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну капець :) Скільки можна з ним носитись і піаритись!!! Ну відкрили стадіон, приїздив - може досить?! Змагання прості, це не Чемпіонат Європи або Світу, прості, товариські змагання, а піару...:)))
Відповісти
То якщо ти атлет, а не дурнуватий бот, то мав би знати, хто приїде на змагання і які результати можливі.
І назви мені інше місто в країні, у яке приїздить двічі на рік Бубка, а ще перша особа європейської легкої атлетики.
Відповісти
Юрко не вумнічай :) Харє піарити нульові змагання :) Кому розказуєш про результати? Змагання товариські і якщо навіть рекорд Світу поставлять, то ніхто і не подивиться не це! Носяться з тим стадіоном, а ФК "Волинь" угробили!!! А Палиця буде? :)))
P.S. Ви б спочатку на погоду подивились, а потім щось организовували :)))
P.S.S. Ну приїздить Бубка хоч 10 разів і що з того? :)))
Відповісти
Підпишися собою, а ще краше подискутуй у відкриту чи у фб.
Стосовно рекордів, то ти профан в цьому, заоеєструють, бо арена і прилади сертифіковані.
Ні, Палиці не буде вочевидь.
А організовують такі речі заздалегідь. Погоду також замовили, попросили зверху, доща не буде. Там хорошим людям не відмовляють.
Відповісти
Шановний Конкевич! З усього видно, що то ви профан і вищої марки! :) Де це таке є, що якщо стадіон сертифікований, то и рекорди реєструють? :) Ну і на що ви розраховуєте якщо приїздить лише молодь і з тих країн, що рекордами і у легкий атлетиці ніколи не були у перших рядках, ніколи не славились, ну про Бубку не кажу, а ви так пижитеся і рекордів чекаєте? :))) Може до вас з Ямайки, США, Франції... приїздять? :)))
Відповісти
Аліна Шух. Чуло про таку?! Погугли
Відповісти
Заради однієї спортсменки такі змагання влаштовувати? :) Ну і якщо не знаєте, то змагання у приміщенні, де Шух рекорд встановила, і на відкритому стадіоні - це велика різниця і 101% даю, що у Луцьку вона, якщо буде, і близько до того рекорду не дотягне!
Відповісти
Без дипломатії - ти дурне, заздрісне створіння
Відповісти
Кому заздрити? :))) Тут співчувати треба тим кого Палиця "має" і тебе Югик у тому числі :)))))))))))))))
Відповісти
Змагання організовує Європейська федерація легкої атлетики.А місцем обрали Луцьк.Нічого поганого в цьому не бачу.Чим більше таких подій в місті-тим краще.Спортсмени десь живуть,харчуються,купують сувеніри,залишать трохи грошей нашим підприємцям.І це добре.
Відповісти
Нічого проти ніхто не має! Обурює брехливий піар і інформ-підготовка цих змагань! Роздули ніби Чемпіонат світу або Європи, а ще мають такого невихованого прес-аташе як Юрааа - от у чому питання!
Відповісти
А чому піар брехливий?
Відповісти
та ну вас всіх в опу
Відповісти
Дада, футбол угробили легкоатлети. Більш нічого ваш папік нового не придумав? Пора темники мінять
Відповісти
Зате ваш "папік" все продумав - навіщо той футбол, зроблю стадіон і піпл схаває... а то на хфутбол бабла багато треба, а тут дешевшим можна людей ... :)))
Відповісти
А що Палиця ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ підтримувати футбол?З якого милого?Його гроші,що хоче те з ними й робить.Може Кварцяний хоч одне маленьке поле побудував?Його вини в провалі та розвалі "Волині" немає?
Відповісти
Альо захісничок! Поки що Палиця основний інвестор ФК "Волинь", свого часу віджав його у Столяра (а тепер вони вась-вась - ну то Україна...) то нехай піклується! Взяв під шумок, попіарився на вибори, а коли побачив суми боргів, то як і Коломойський з Дніпром - не буду платити? Ну якщо це від вас одобрямс і ви це називаєте "що хоче то й робить" - тоді не дивно що таке з Україною робиться... Шкода вас... :(
Відповісти
А борги хто зробив?Вони були до нього,хай менеджери та юристи клубу відповідають та платять.
Відповісти
Альо нападничок.Ти з Федерації футболу?Працюй ,розвивай футбол.До чого тут легка атлетика.
Відповісти
ну і шо? Бубка по Кієву кожен день розсікає, то шо кііфлянам ставати і дрочити?*
Відповісти