«Динамо» виграло Кубок міста Луцька з футзалу

0
-1
Луцький клуб з футзалу «Динамо» обіграв своїх суперників із «Теремно-Хліб».

В спортивно-розважальному комплексі «Adrenalin City» відбулася фінальна гра, яка визначила володаря Кубка міста Луцька з футзалу 2017 року, - повідомляє управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради.

За підсумками півфінальних поєдинків у головному матчі за кубок зійшлися команди «Теремно-Хліб» та «Динамо».

«Гра видалася бойовою, цікавою для глядачів та результативною на голи. З перших хвилин без розвідки команди розпочали поєдинок. Відкрив рахунок на четвертій хвилині динамівець Андрій Бойко», - йдеться у повідомленні.

Друга половина гри розпочалася атаками команди «Теремно-Хліб». Проте динамівці вдало оборонялися.

З кінцевим рахунком 6:2 команда «Динамо» стала цьогорічним володарем Кубка міста Луцька з футзалу сезону 2017 року.

Після завершення фінальної гри начальник управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець та президент Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області Сергій Голоскоков подякували командам за змістовну гру, глядачам за палку підтримку та вручили командам дипломи та кубок переможця цьогорічного розіграшу.