У Луцьку відбулась Модна ніч із Андре Таном. ФОТО

16
-5
У Луцьку відбулась Модна ніч із Андре Таном. ФОТО
У модну ніч, яка пройшла у Луцьку, красуні вечора здивували Андре Тана своїми неймовірними вбраннями.

Захід відбувся у п'ятницю, 19 травня, у нічному клубі OPERA.

Прекрасну атмосферу вечора забезпечила ведуча Наталка Войтович, а також талановитий гурт "Резус Блюз".

"Я приехал в Луцк, как приехал к себе домой", - сказав Андре Тан, коли вийшов на сцену до гостей.

У цю модну ніч лучанам показали дві колекції від іменитого дизайнера. Першу - актуального сезону весна-літо 2017 і другу - колекцію осінь-зима, яку, до речі, показали вперше в Україні. У цих сукнях дефілювали дівчата з модельного агентства Марини Занюк MZM Models.

На гостей заходу чекало чимало сюрпризів у вигляді розіграшів.

Призами у конкурсах були як пляшки шампанського і сертифікати, так і путівка до Австрії, ювелірні вироби з діамантами й брендова косметика.

До слова, переможниці конкурсів були вбрані у фірмовий одяг від Андре Тана.

Наприкінці вечора Андре Тан обрав Королеву ночі, яка отримала дизайнерську сукню, корону та стрічку з титулом Міс Андре Тан.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нащо тому Андре це кодло невдах???диву даюсЯ
Відповісти
оргія була?
Відповісти
ох блін і модніци-колхозніци... це пздц...
Відповісти
Не позортесь з такими фото, якість зйомки бажає бути кращою, м*яко кажучи. Що побачив, спини/дупи, селфі і випивка.
Відповісти
Пару нормальних дівчат, а то тільки шмари з ріжками)))
Відповісти
Хто цей Тан?
Відповісти
да пєдік один
Відповісти
А ця звезда з пузякою ,чого там тусується?Жах один.Одні шалаві і полешки.Студенти, а с ипендію їм платять більшу ніж пенсію за 50 років праці.А вони розважаються,бачиш весело їм., а хлопці за Україну помирають.
Відповісти
Це ж ким (чи чим ) треба бути,щоб вагітну жінку так називати?Де ти ріс,бик?Сам в г...ні,і розкидаєш ним всюди,де з'явишся?
Відповісти
Катя-Катя на кого ти схожа? Дружина впливового чоловіка, мама двох донечок, СОРОМ!
Відповісти
Нормальні майбутні мами не ходять на такі розваги і не дивляться на
цю дурню і шалавих.
Відповісти
Педик на понтах подрозказав глупим нашим полішучкам і впихуе різну хрень за дикі гроші, а ті так повзлітали, що в неадекваті і тратять гроші які іхні чоловіки з коханцями крадуть у простих людей,грають в гру,як казав Голохвастов про вчених які на верху а всі інші пардон міші- кріси. Ці всі радіснонаграні лиця,лукаві і горді нагадують Проню Прокоповну,"вчену",тупу,закомплексовану клушу. А "кутюрье" молодчага брие бабло. Хоча чому дивуватись- модельер з лицем тракториста тюхае хлам полішучкам любашово- каширського району! Так тримати! А саме суперове фото це труси Каті Галянт крупним планом. Стидоба!!!!!!!
Відповісти
Очевидно,у тебе малий пісюн і великий заздрісний рот.
Відповісти
Очевидно шановна,що ви в курсі про позміри пісюна педіка і мого. Хоча мені здаеться,що ми з вами незнайомі,бо ви ж вчена а я так собі заздрю вам і кусаю лікті!
Відповісти
І ще добавлю, мабуть я всетаки правий про ваше любашово- каширське виховання,бо така реакція може бути у дуже "вихованоі " закомплексованоі людини,як то кажуть " из грязі в князі"! Вгадав?
Відповісти
За столом любешовські корови, на сцені - рожищенські)))
Тан - молодець, розвів зазвєздівшихся полішучок на гроші)))
Відповісти