Волинський легкоатлет - чемпіон Європи

0
0
27-річний волинський Іван Банзерук переміг на Кубку Європи з легкої атлетики зі спортивної ходьби.

Атлет у запеклій боротьбі 21 травня виграв 50-кілометрову дистанцію на змаганнях, які щойно закінчилися в чеських Подберадах, - інформує прес-служба Федерації легкої атлетики Волинської області.

Його час 3 години 48 хвилин 14 секунд. Банзерук усю дистанцію тримався в лідерах, а на 41 кілометрі вийшов на перше місце, яке нікому не віддав до фінішу.

Другим на фініші був ще один українець Ігор Главан. Він надолужив відставання від Банзерука на заключних 5 кілометрах до 30 секунд ,але наздогнати волинянина не зміг, у підсумку програвши 24 секунди.