Біля Старого ринку у Луцьку - гори сміття

11
3
Біля Старого ринку у Луцьку - гори сміття
Радіоведуча Вікторія Жуковська обурена купою сміття в районі Старого ринку у Луцьку.

Про це ведуча написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Кажете, Львів тоне у смітті? Старий ринок Луцьк Welcome!" - зреагувала Вікторія Жуковська.

Також, ведуча фестивалів "передала привіт" торговцям, які просять не виганяти їх з цього місця.

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли лучани невдоволені купами сміття в районі Старого ринку.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Той ринок як більмо на оці,і підстанція псує втгляд на замок..
Відповісти
Ну підстанцію - точно ніхто не буде забирати.
Відповісти
Це питання не тідьки до працівників ринку! Просто народ у нас бидло без моральних і етичних принципів!!!
Відповісти
ТУТ ТРЕБА НЕ ДУМАТИ А БУДУВАТИ СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД? А ще запитати у нашої влади, шановних Гунчика та Поліщука їх обгрунтування, чому до цих пір він не побудований
Відповісти
Ти з дуба впала? Поліщук тільки 2 місяці в.о. Який завод він мав побудувати???!!!! Аби ляпати...
Відповісти
А його лучани будуть махати завжди нехай привикає він не палиця
Відповісти
Полішук ,прибери сміття в місті.
Відповісти
Просто комунальники не хочуть ставити сміттєві баки, бо їм потім треба вивозити частіше те сміття. А хто в нас хоче працювати?
Відповісти
А де ж комунальні служби?!зарплатня у прибиральника,як у лікаря-"достойна"
Відповісти
Навмисне не вивозять сміття,хочуть землю.
Відповісти
Очистіть стоянку автомобільну від базарників а тоді ті що залишаться на території Старого базару нехай і сидять в смітті і гамні і не вилазять за межі воріт це будуть їхні особисті проблеми а не міста. Але вам це не під силу ви тільки красти вмієте
Відповісти