Голова Луцької РДА «підрізав» легковик

13
3
Голова Луцької РДА «підрізав» легковик
У Луцьку голова РДА Ігор Ярмольський перетнув подвійну суцільну смугу, спровокувавши аварію.

Про це повідомив депутат Луцькради Богдан Богонос.

"Як голова райадміністрації подвійну роздільну пересікає і аварію провокує", - зауважив він.

Так, очільник Луцької райдержадміністрації на "Лексусі" на вулиці Дубнівська намагався перетнути подвійну суцільну смугу. У цей момент в його авто втаранився червоний "БМВ".

В аварії ніхто не постраждав.
Теги: дтп, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Понять и простить.
Відповісти
Треба розібратися не тільки з приводу даної аварії, а також ДЕ посадовець взяв гроші на таке авто!!! Він його заделарував? І скільки йому треба працювати на зарплатню щоб його придбати?!!!
Відповісти
так то мій лексус, внучок - просто катається
Відповісти
ДІЙСНО! Ця така януковщина, що чиновник районного коліна - шавка по-суті яка нічого не вирішує... і рулить такими тачками?? і то в кожному районі таке. А Ланос нє??? Курвині діти. На свята відкриють свої смердючі від хабарів ротяки і скажуть патріотизм там і сям а самі он які патріоти! Паскудство! Хай там як а повернеться Василь з АТО - ті чінуші підуть зі своїх кабінетів одразу на нари, а їх лишнє майно - з молотка! Порахувати лишнє дуже легко: підняти зп за останні 10-20 років і ясно стане! ну там ще скидку можна дати... може десь на шабашки їздив по неділях... стелі людям шпаклював чи собі, абощо...))) і в смітник!
Відповісти
а також поцікавтесь за які таки кошти придбав Тойоту з салону очільник обласного пенсійного фонду.
Відповісти
Мудак епаний!
Відповісти
Так він же ж колишній ДАІшник... Йому пох...колеги виручать. Дивує ставлення посадовців до законів,правил, норм поведінки, моралі в кінці кінців. Здається самі повинні показувати приклад їх неухильного і безумовного виконання. А н ні...нам усьо можна ми ж еліта в мінус перщому поколінні, порІшаєм, а правила так для лохів...
Відповісти
Якщо ти людини не знаєш то для чого смородіти єфір, ця людина ні коли не була в правоохоронних органах.
Відповісти
Він не даїшник, а колишній голова Маяківської сільради, який зі своїм подєльником Гіруном, що риє в центрі під собором корчму накрали землі на мільйони долярів )
Відповісти
Цей кадрик організовував антимайдани будучи в райраді а зараз голова РДА...Янукович вернувся?
Відповісти
Цей барига на лексусі вже дістав - коди вже перевірять як він крав землю та гроші з бюджету?
Відповісти
ніколи
Відповісти
Відповідь неправильна!
Відповісти