«Десь я таке бачив...»: в Італії знайшли клона луцької «кулькової» ялинки

24
7
«Десь я таке бачив...»: в Італії знайшли клона луцької «кулькової» ялинки
Журналіст Богдан Бальбуза в Італії знайшов ялинку з куль, дуже подібну до луцької.

Про це він повідомив у себе на сторінці у Фейсбуці.

«Десь я таке бачив. Не пригадуєте?», – пише Бальбуза.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
...І взагалі, біля променя росли гарні справжні ялинки!!!! Де вони????
Відповісти
ага. старезні, обтріпані і трухляві. Я переконаний, що більшостілучан новий промінь і нова площа подобається набагато більше, ніж той совок, що був
Відповісти
Як звичайний перехожий,
ця абстракція яку називають "ялинка" -- як витвір мистецтва може бути, але не як новорічне дерево. Хіба що символізує якісь глобальні технологічні зміни у майбутнє і каже - ЛЮДИ ПОДИВІТЬСЯ ЩО БУДЕ, ЩО ЗАЛИШИТЬСЯ ПІСЛЯ НАС ОДНІ МЕТАЛЕВІ КАРКАСИ ТА ПУСТКА, БЕЗ ДЕРЕВ ТА ІНШИХ ЗЕЛЕНИХ СПРАВЖНІХ НАСАДЖЕНЬ.

Промінь, покращився, але адміністрування ніяке, заклад куди хочеться прийти лише один раз і більше не повертатись. АБО НАЙМІТЬ НОРМАЛЬНОГО ПІАРЩИКА, АБО НАВЕДІТЬ ПОРЯДОК. (перше була пропозиція а потім критика)
Відповісти
Це є і буде торгово- базарний барак котрий нічим не відрізняється від усіх інших що є по місту. Заберіть Грушевського це неповага до України
Відповісти
В сраку ..... твою україну.
Відповісти
Нічого краще клона не придумали.... соромно за плагіат
Відповісти
Ніочьом..ніочьом
Відповісти
Нікому не угодиш!!!! Все не так!!!! Яка різниця чи це плагіат чи ні, люди старались для людей і міста!!! Витрачали час і кошти
Відповісти
витрачали кошти щоб такі як ти носили їм кошти
Відповісти
Хто на що вчився))) Манюшка((( якщо буде можливість і за що, то звичайно буду носити!!!
Відповісти
Ой да Луцьк тільки те і робить,що чуже переймає... А парасольки харківські.....
Відповісти
І шо з того? Не подобається? Дивні коменти, аби згамнити все.
Відповісти
От вже ті полішуки естети великі)) Ялинка, бачиш, не подобається, нічого, що самі з села, де маршрутка раз в тиждень ходить. А ви що зробили ? Пропонуйте, такі розумні, висвітлюйте ідеї , і до роботи!!!!
Відповісти
а ви десь читали, що автри луцької ялинки казали, що це їх власний винахід? )))) чи може ви десь бачили, що ялинку в Італії хтось запатентував?))))
Відповісти
Хохол Волинський це сама унікальна тварина в Європі котра так і не стала людиною
Відповісти
Це дійсно унікальне місце в Європі де перед торгово-базарною спорудою стоїть памятник першому президентові держави. Це ж яким треба бути дебілами і так ненавидіти свою державу і її історію. Може ще ці базарні бики хочуть містом керувати?
Відповісти
Розженіть своїх консультантів не позортеся
Відповісти
Поліщукам ніколи не вгодиш, а у пізню пору ялинка реально гарно світиться, дякую, молодці!
Відповісти
Ви мабуть думали що поліщуки лампочки не бачили і інтернету не мають та читають тільки газети як ваші батьки, які ж ви тупі виходите з волинського університету
Відповісти
Точнісінька ялинка стоїть вже дуже давно на Тенеріфе біля торгового центру
Відповісти
Як же замахали всі ці "настальгірующіє" хейтери. Раньше йолкі лучче були, фантани красівіші, кіно інтірісніше, пісні музикальніші, женщіни красівіші, міжчіни вуспітаніші і вупше - нічо мінять не треба! Ніхєра ви, неуважаємі ретрогради, не зміните. Ялинка - красива. Оцінили всі, крім волинських "авторитетів". А про ексклюзивність не було й жодного слова. Заткніться і спробуйте зробити щось самі, а не обпльовувати все і всіх, хто прагне змін на краще!
Відповісти
Полішуки нове слово вивчили: плагіат)) хоч би подивились шо воно таке)) Луцька ЙОЛКА ) гарніша за італійську
Відповісти
Ялинка чудова, в рази гарніша за тих, що в центрі.
Яка різниця де ще така є? Головне, що наше місто стає красивішим!
Відповісти
Позорище Вам, мила лучанка, що Ви пхаєте в кожну статтю дебільний комент і все постійно обсираєте. Не шукаєте позитив, а тільки гуано в собі загромаджуєте.
Відповісти