У Луцьку на переході збили жінку, вона відлетіла на кілька метрів. ОНОВЛЕНО

11
-3
У Луцьку на переході збили жінку, вона відлетіла на кілька метрів. ОНОВЛЕНО
У Луцьку на пішохідному переході збили жінку. Від удару вона відлетіла на кілька метрів.

Аварія трапилась у вівторок, 9 січня, близько 11:15, на проспекті Соборності, - пишуть Волинські новини з посиланням на Фейсбук сторінку Анни Притолюк.

За словами Притолюк, машина на українській реєстрації збила жінку, яка переходила дорогу по неврегульованій "зебрі".

"Удар був такий... І жінка пролетіла метрів 3. Водій не втік. Поліція і швидка немає вільних операторів", - зазначає вона.

За інформацією ВолиньPost, жінку збив автомобіль "Сузукі", яким керував житель Луцька, 1974 року народження.

Машина збила пенсіонерку, яку госпіталізували.
Теги: аварія, дтп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
головне що наголосили, що авто на українській реєстрації
Відповісти
Головне наголосили - ВОДІЙ НЕ ВТІК, реєстрація українська - тікати нікуди...
Та й за кермом нормальна людина, а не таке бидло яке на бляхах їздить.
Відповісти
Багато бидла і на українських номерах яке тікає, сам(а) бидло ходиш певно де попало і всі тобі винні
Відповісти
Звичайно хай збиває він же на укр номерах!!!
Відповісти
Треба на кожному переході ставити "лежачих поліцейських"!І з якою він швидстю він ііхав якщо такий удар був.З першого січня діє обмеження 50 км/год!
Відповісти
Вас, бляхарів спалити нах₴р дотла.
Відповісти
Ви думаєте якщо поліцейські будуть стояти чи лежати на кожному переході, то не будуть збивати людей. Ви помиляєтесь Тому що по перше це залежить від водія, по друге від погоди, і так можна перераховувати багато факторів
Відповісти
Якщо будуть обмежувачі швидкості на переходах,то машини не будуть так "літати", то і заподіяні травми від зіткненя на меншій швидкості будуть менші(закони фізики)!
Відповісти
А куди втікти в обідню пору...дивувало що мамці з дітками роти повідкривали й витріщалися на все це.
Відповісти
Нема чого як тупим овечкам вилазити на проїзджу частину не переконавшись що це безпечно і не викличе ДТП. Ну ніяк ці "баришні" не розуміють, що свою дупу легше зупинити ніж тонну машини.
Відповісти
А те що це пішохідний перехід,і тут перевага пішоходів ,тобі про це нічого не говорить?!
Відповісти