«Вийти заміж і змінити віру – означає зрадити батьків», - волинський митрополит

18
0
«Вийти заміж і змінити віру – означає зрадити батьків», - волинський митрополит
Митрополит Волинський та Луцький Михаїл поділився своїми думками щодо зміни віросповідання. Та пояснив один із варіантів зміни віри - одруження з іноземцями.

Про це він розповів у інтерв’ю «Першому».

За словами митрополита Михаїла, зміна віри не карається одразу.

«Бог залишає людині вибір, свободу. Він каже: не зраджуй своєї віри, бо буде погано тобі і твоїм дітям», - пояснює владика.

«Зміна віри – це відступлення від Бога, будучи православною, людина стає «кривославною». Якщо вона присягнула служити Богові, як це робили її батьки, але змінила віру, то це також означає і те, що вона зрадила своїх батьків», - розповідає митрополит Михаїл.

Та наводить приклад відомої на увесь світ Роксолани, яка змінила віру і все життя жила у дискомфорті.

«Так, вона досягнула вершини, але чим закінчилося її життя та дітей? Сини повмирали, а Османська імперія розпалася. Тимчасове задоволення, реалізація мрій не варті зміни віри», - запевняє владика.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну навязувати батьками своєіі віри дітям- це теж насильство,а поскільки в нас " свобода віросповідання" то віру повинна приймати доросла людина.А бог один ,то яка різниця через яку віру шлях до нього,аби не було фанатизму
Відповісти
Думка дебіла
Відповісти
Коментар дебіла ...
Відповісти
Давайте уточним - про який день тижня йде мова???
Відповісти
Сам собі перечить... Цитує: "Незраджуй своєї віри,бо буде погано тобі і твоїм дітям." А сам же,як та Роксолана змінив ВІРУ батьків... Адже нічого не завадило такому "патріоту" до 1994 року навчатися у Санкт-Петербурзькій Духовній Семінарії... Так К,П, виник в 1992р.,чому не покинув,а далі розмовляв мовою "окупанта"...? А зараз де бере все церковне начиння? Не в тій самій Росії??? Нащо людей дурити-кажи правду!
Відповісти
А що там в біблії говорилося про торгівлю в храмі ? І хто побудував магазин при вході?
Відповісти
А якщо мусульманин навернувся у православну віру, то османська імперія не розпалася б?
Відповісти
А як зміна віри при хрещенні Русі? Погано Володимир зробив?
Відповісти
Та що ви всі коментуєте - зміна віри=відтік капіталу до конкуруючої контори. От і вся мораль
Відповісти
Заробітчанин в рясі ще й безтолковий, розкажи краще за молитви за гроші, в рай хочеш напевно безплатно!!!
Відповісти
Якщо вже так, то людина змінює релігію, а не віру...
Відповісти
Не суди,і не судимий будеш.Так ми всі знаємо чужі гріхи,а в своєму оці деревини не відчуваєм.
Відповісти
а якби Настя не змінила віру, то прожила б щасливо до "пенсії") в турецькій неволі, як рабиня-наложниця-служниця і все було б гаразд і з нею і її дітьми, які б в такому випадку були байстрюками,бо народжувались би не в шлюбі освяченому церквою, хай і мусульманською, а в блуді, ну і звичайно з Османською імперією теж би було все гаразд так?)) Або ж чудом-дивом повенулась би в Україну і безумовно була б щаслива пораючись біля печі, годуючи свиней, доячи корів, от значно щасливіша ніж законна дружина одного з наймогутніших правителів того часу)
Відповісти
Змінити віру це прийняти наприклад іслам

А пізнавати Бога можна і в протистояв і в католиків
Відповісти
Переживає щоб на вінчання заробити. Не думаю що він за них переживає. Якщо переживає хай молиться а не вирішує за Бога що з ними буде

,Суддя'
Відповісти
Брехун, як і всі попи. Роксолана прожила у розкоші, а те, що сталось винна сама. Це баба. А тепер основне, отець Брехло не бере до уваги, що колись княгиня ольга змінила віру, внука свого на чужу присадила і він не тільки зрадив свою віру, а ще й людей заставив зрадити. Це був володимир, який присадив усіх на християнство, віру жидів, брехунів, рабів.
Відповісти
А у мене є інший приклад. Мій дядько при одиуженні змінив християнську конфесію. Був греко-католиком, а став євангельським християном баптистом. І живе, щасливо, і його діти досягають успіху. Моя мати релігійна фанатичка, бо для неї єдиною істинною вірою є грекокатолицтво й постійно з дитинства вимагає дотримуватись усіх правил тієї конфесії. А я відчуваю ще зі шкільного віку, що ця конфесія не моя, але почуваю себе християном.
Відповісти
А у мене є інший приклад. Мій дядько при одиуженні змінив християнську конфесію. Був греко-католиком, а став євангельським християном баптистом. І живе, щасливо, і його діти досягають успіху. Моя мати релігійна фанатичка, бо для неї єдиною істинною вірою є грекокатолицтво й постійно з дитинства вимагає дотримуватись усіх правил тієї конфесії. А я відчуваю ще зі шкільного віку, що ця конфесія не моя, але почуваю себе християном.
Відповісти