Офіційні заходи Порошенка обійшлися у 14 мільйонів гривень

16
-4
Офіційні заходи Порошенка обійшлися у 14 мільйонів гривень
У 2017 році Президент України Петро Порошенко взяв участь у 255 офіційних заходах, загальні видатки на них склали 13,9 млн гривень.

Про це повідомили в Державному управлінні справами, - передають Українські новини.

"Кількість проведених офіційних заходів за участю Президента України в 2017 році - 255, загальна сума витрат на проведення цих заходів становить 13 908 600 гривень", - сказано в повідомленні.

В середньому сума витрат на один захід за участю президента склала 54 тис гривень. У порівнянні з витратами на офіційні заходи в 2016 році - 34,3 млн гривень, сума знизилася більш, ніж удвічі.

Наприклад, візит Петра Порошенка на Віденський бал обійшовся державі у 800 тис. гривень.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так я не зрозумів, це зрада чи перемога?
Відповісти
А віденський бал чому оплачувався державним коштом! Ми платимо податки не для того, щоб цей сміхуюнчик їздив і розважався. Можливо ми ще й Мальдіви оплатили? А рахунки Рошен, що заблоковані?
Відповісти
Прости мене боже, молився Петро
За те, що не їздив з народом в метро,
Не виконав жодної я обіцянки ,
А по Донбасу розгулюють танки....
Відповісти
Прости мене боже, молився Петро
За те, що не їздив з народом в метро,
Не виконав жодної я обіцянки ,
А по Донбасу розгулюють танки....
Відповісти
З народу сміявся, робив що хотів,
Обдер люд до нитки, я просто хамів,
Помер на Мальдіви,в Європу попхався,
Я пив, що хотів, я їв, обжирався
Відповісти
Майдан я закинув, реформи мутив
Я ціни підняв і війну не спинив,
Мільярди я гріб і просто казився
Тепер я шкодую, чому ж не спинив.
Відповісти
Гаряча смола обпікає мене,
Я ж думав, що кара мене обмине,
Що буду царем я завжди на землі
Тепер я прошу - прости боже мені.
Відповісти
Тільки зараз побачив, що був я не прав,
Як останню хлібину в людей відбирав
І зарплати і пенсії я урізав
Жити "по-новому" всіх заставляв.
Відповісти
Проснувся Петро й за голову взявся
Це ж просто був сон і я не звертався,
Я ж президент і правда зі мною
Я сам по собі, а народ сам з собою.
Відповісти
Поправка "попер" на мальдіви
Відповісти
Поправка чому не спинився
Відповісти
Круто, істинна правда, але щоб то був не сон. Надіємося і віримо, що так і буде
Відповісти
Добре ура ура ура
Відповісти
Лорду ура
Відповісти
Лордів би побільше, може й жилося б краще. Треба закон про імпічмент , срочно!!!
Відповісти
Про баригу нормальний вірш
Відповісти