гроза


На Волині через грозу здетонували міни

Окрім вирви, внаслідок вибуху пошкодилися господарські будівлі.

У Волинській області оголосили небезпеку на 15 липня

Волинян попереджають про небезпеку першого рівня.

У Волинській області оголосили небезпеку на 14 липня

Волинян попереджають про перший рівень небезпеки.

У Волинській області оголосили штормове попередження

Волинян попереджають про небезпеку 2 липня.

В Україні оголошено штормове попередження на 23 червня

Синоптики оголосили про І рівень небезпеки.

1 11 12 13 14 15 36

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».