Медики розповіли, чим корисні поцілунки

0
-4
Медики розповіли, чим корисні поцілунки
Вчені довели корисність поцілунків під час дослідження.

Про це повідомляє 24 канал.

Вони зазначають, що коли люди цілуються, виділяються речовини серотонін, дофамін і окситоцин. Вони покращують настрій та мають позитивні наслідки для здоров’я.

Під час поцілунку в організмі запускаються гормони ендорфіни – вони викликають розширення кровоносних судин і таким чином запобігають поширенню відчуття болю від нервів до мозку, зокрема, полегшують головний біль та біль, викликаний менструальними судомами.

Зі слів науковців, поцілунки особливо корисні людям, у яких є хронічний біль від артриту чи онкозахворювань.

Поцілунок також знижує артеріальний тиск – через розширення кровоносних судин в організмі. Тож цілуватись корисно і гіпертонікам.

Поцілунки також зменшують стрес та є хорошою профілактикою серцевих захворювань.

Під час поцілунків в імунній системі виробляються клітини імуноглобуліну A, потрібного для боротьби з мікробами. А ще поцілунок знижує імуноглобулін E, вивільняючи гістамін з клітин, відповідальний за запуск алергічних реакцій.

Окрім того, під час поцілунків збільшується кількість слини в роті, а ферменти, які вона містить, очищають бактеріальний наліт з поверхні зубів – запобігає появі карієсу.

І цікавий момент – під час поцілунку залучено 34 лицьові м’язи та 112 м’язів голови – тож так можна ще й покращити тонус м’язів. Науковці додають – протягом 20-секундного поцілунку спалюється близько 2-3 калорій у хвилину.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні