У дитячій поліклініці в Луцьку не працює басейн, бо невигідно

1
-1
У дитячій поліклініці в Луцьку не працює басейн, бо невигідно
У Луцькій міській дитячій поліклініці не працює влітку басейн. Мовляв, утримувати його о цій порі року економічно невигідно та й запланували ремонт.

Лучанка Юлія Бутакова розповіла, що коли зібралась з дитиною на плавання, басейн закрили. Тож побувати там вдалось лише один раз, - пише Перший.

24 травня жінка взяла участь у зібранні матерів щодо цього. Наступного дня лучанки подали колективне звернення до місцевої влади.

«Ми збиралися з мамочками, збирали підписи, писали клопотання депутату Яручику і у відділ управління охорони здоров'я. Нам відмовили, певно, і не піднявши це питання», - розповідає Бутакова.

З управління їм надійшла відповідь, що до нового опалювального сезону басейн працювати не буде.

«Я звернення подав, як тільки вони мені його подали, але ще відповіді не отримав від Григорія Пустовіта (в.о. Луцького міського голови - ред). Я думаю, що тут відповідь буде аналогічна, що нічого не буде. Якщо є така потреба в лучан, то хотілось би, щоб дітки мали де купатись. Але ще треба глянути технічну сторону, я хочу отримати цю інформацію від міської ради. Якщо немає технічної змоги, то тоді лучани мають зрозуміти», – повідомив депутат Микола Яручик.

Матері кажуть, що поки що не прилаштували своїх дітей в інші басейни, оскільки для цього треба зробити відповідні довідки-дозволи. До того ж, треба час, аби підшукати заклад, де влаштовували б ціни на послуги.

«Тут ціна 40 гривень за одне відвідування. А так десь, наскільки я цікавилась, то до 1000 гривень на місяць. Про «Sport Life» мовчу, там потрібний абонемент на рік брати мені і дитині, оскільки ще синулька маленький», - ділиться Юлія Бутакова.

Натомість на інформаційний запит журналістів у Луцькій міські раді відповіли, що утримувати влітку басейн економічно невигідно, оскільки влітку багато дітей перебуває в таборах.

«Для функцiонування та безперебiйної роботи лiкувального басейну ємнiстю 50 метрів кубічних щомiсячнi витрати на енергоносiї та дезiнфекцiю становлять 50 000 - 60 000 гривень. Для економiчно рацiонального використання затрат на утримання басейну необхiдно, щоб басейн вiдвiдували 55-60 дiтей щодня.

Згiдно зі статистичним облiком вiдвiдувань, басейн в середньому вiдвiдує 10-15 дiтей протягом робочого дня (за двi змiни). Протягом березня - травня 2018 року басейн був недостатньо завантажений», - йдеться у документі.

Крім того, у відповіді зазначили, що на літній період у басейні планують провести ремонтні роботи. Зокрема замінити пісок у фільтрах, повністю замінити воду в чаші басейну, дезінфікувати душові кабінки і роздягальні.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ходить 10 дітeй, а нe запишeшся восeни. Бо вжe всe занято.
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні