На ярмарку у Луцьку продають м'ясо і молоко під палючим сонцем

4
-1
На ярмарку у Луцьку продають м'ясо і молоко під палючим сонцем
На ярмарку біля луцького РАЦСу продають молоко та м'ясо просто на палючому сонці при температурі більше, як +20 градусів Цельсія.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

"Зарубав домашніх курей вчора ввечері. Переночували в холодильнику і вранці свіженькі приїхали. Не боюсь, що зіпсується, бо постою ще годинку і якщо не продам, то заберу і з'їм вдома", - каже продавець домашніх курей.

Натомість продавець свинини розповідає, що має холодильник із собою, а також відповідні документи про перевірку м'яса.



Щоправда на папері, що засвідчує якість вказане число – 7 червня, а зйомку проводили 12-го. Отож, у день продажу свинину ніхто не перевіряв. Декотрі люди кажуть, що на ярмарку побоялися б купувати м’ясо. Мовляв, на ньому повно мух.

Молочні продукти лише один фермер привозить у спеціальних холодильниках. Розливає в ту тару, яку приносять покупці. Решта привозять і у банках і у бідонах та навіть у пляшках з-під газованої води.

Продавці доставляють замовлення, на кришках - імена клієнтів, які мають забрати продукт. Щоправда, яка буде його якість, коли молоком торгують на спеці, під прямим попаданням сонячних променів – питання.

Відповідальний за фермерські ярмарки Олег Галасун стверджує - молоко або свіже, або охолоджене. Також він наголошує, що молоко наливають у пластикову тару лише на ярмарку одразу ж покупцеві. Крім того, керівник ярмарки запевняє: усі продути пройшли перевірку, необхідні дозволи є у кожного фермера.

Представники держпродспоживслужби в області кажуть, що так продавати продукти незаконно та подібна реалізація порушує усі можливі стандарти. Температура зберігання не повинна перевищувати шести градусів за цельсієм. Щодо молока, то у пластиковій тарі категорично заборонено ним торгувати. Збут та зберігання дозволене виключно в емальованій або скляній тарі.

Перед виїздом на ринок усі продукти мають перевіряти у лабораторії, в іншому випадку можуть поширюватись інфекційні хвороби, отруєння і це в кращому разі.

Наразі представники держпродспоживслужби організовують перевірки виключно після скарг громадян. Отож поки все, що можуть зробити – це написати лист у міську раду, аби муніципальна варта перевірила ярмарок. Будуть зафіксовані порушення – прийдуть тоді з перевіркою вони. Недобросовісним продавцям загрожує штраф від 150 гривень.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А торгівля на завокзальному ринку рибою не з холодильників законна? Щодо молока і його якості. Чи хватить у лабораторій потужностей, хімікатів, часу щоб перевірити кожну пляшку молока. За умови що якість дійсно перевірятиметься, а не видаватимуться папірці з результатами перевірок які ніхто не робив. Чиновники погляньте на себе, чи так само по законах живете ви як і вимагаєте від людей. А люди змушені виживати при цій бля......кій владі.
Відповісти
Біля вокзалу на ринку брала молоко, на смак було не кисле, але коли кип'ятила, то воно звернулося. Вже й селяни якусь фігню до молока додають.
Відповісти
Біля Рацсу продукти продають постійні люди,якість їхньої продукції перевірена часом.Покупці і продавці практично знають один одного.
Відповісти
про смагу від продавців квітів, такі ж відгуки у місцевої лигарні?
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні