Відкрили «кримінал» проти львів'ян, які дерибанили землі в Шацьку

2
2
Відкрили «кримінал» проти львів'ян, які дерибанили землі в Шацьку
Понад 50 земельних ділянок у Шацькому районі - у власності двох земельників зі Львова.

Про мільйонні оборудки та незаконні виділення землі у Шацьку волинські ЗМІ загорили ще минулого року.

Зокрема, для того, аби отримати бажаний клапоть землі підприємливі львів'яни використовували атовців.

Військові за 300 доларів погоджувались написати заяву з проханням отримати земельну ділянку для ведення сільського господарства. Попри те, що не всім і не завжди дають землі, заяви "потрібних" атовців розглядали швидко і так само ж швидко виділяли землю.

При цьому військові відразу підписували довіреність на визначену особу, яка надалі розпоряджалась землею. Тому навіть без їхнього відома, виділені ділянки могли переписати на одну людину.

Саме за такою схемою двом земельникам з Львівщини вдалося отримати більше 50 ділянок у елітній частині Волині.

ДИВИТИСЯ ТАКОЖ: "ВОЛИНЬ: ЗЕМЕЛЬНА МАФІЯ В ДІЇ"

СУДОВІ РОЗБІРКИ

На схему дерибану шацької землі звернули увагу й депутати Шацької районної ради. Вони звернулись до правоохоронців з проханням перевірити законність дій Держгеокадастру у Волинській області щодо виділення земель. Адже отримати землю без "своєї" людини у відповідних органах льівіські земельники не могли.



Наразі по цій справі відкрите кримінальне провадження. Під підозрою опинився один з працівників Держгеокадастру, який, зловживаючи своїм службовим становищем, допоміг з виділення потрібної землі.

Окрім того, прокуратура витребувала у Держгеокадастру інформацію щодо права власноті 20 земельних ділянок. З них 18 опинились у руках львів'янина Павла Келбасовича. Чоловік, за дивном збігом обставин, виявився директор землевпорядної фірми.

Ще дві земельні ділянки - у власності лвів'янина, землевпорядника та депутата Рава-Руської міської ради Андрія Кольбухи.

ЛЬВІВСЬКІ ЗЕМЕЛЬНИКИ

Раніше згаданий Павло Келбасович є директором приватної фірми ТОВ "Земресурс". Прописана вона у місті Нововолинську. Сам же Павло Келбасович зареєстрований у місті Рава-Руська Львівської області.

Наразі він володіє 35 ділянками в Шацькому районі.

З Рава-Руської й інший власник земельних ділянок у Шацькому районі - Андрій Кольбух. Він - землевпорядник ТОВ "Західземпроекту" та депутат Рава-Руської міської ради. У декларації чиновника за 2017 рік вказано чотири земельні ділянки у Львівській області та один житлловий будинок.



Є у депутата й ділянка в Луцькому районі, площею 1 гектар. Щодо Шацьку, то у декларації записано всього чотири земельні ділянки розміром - 0,5 га, 0,68 га, 2 га та 1,3 га.

Натомість, за інформацією Держгеокадастру, Андрій Кольбух володіє 20-ма земельними ділянками у Шацькому районі.

Таким чином двом львів'янам належать до 30 гектарів землі в Шацькому районі.

Право власності на вказані землі обом чоловікам оформиляли одні й ті ж нотаріуси. Тому слідчі вирішили звернутися до суду з клопотаннями щодо надання доступу до речей та документів, які містять, охоронювану законом таємницю. Таким чином правоохоронці збираються перевірити документи, які стали підставою для реєстрації земельних ділянок у Шацькому районі на львів'ян.

Аліна БЕКЕРУК (для Волинь24)
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
дозволять торгувати землею,буде теж саме,пять-десять "нуворишів" скуплять всю землю через підставних осіб.Землю в курортних зонах не більше ділянки на одну людину,і під конкретне використання.Виявлене порушення,конфіскація!
Відповісти
Давай тоді зустрінемося . Ми тебе точно спитаємо за такі слова
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні