Зеленський показав свою команду. ВІДЕО
19 квітня, 2019, 09:00
Кандидат у президенти Володимир Зеленський прийшов у студію телеканалу «1+1» разом із представниками своєї команди.
Представлення відбулося у прямому ефірі програми «Право на владу» у четвер, 18 квітня.
«Якби ви знали, яких зусиль нам вартувало запросити цих людей і побачити їх тут, а ще щоб ви їх почули. І от буквально на днях команда Зеленського звертається до нас з вимогою надати їм ефір. Це вже після того, як минулого четверга до нас, в цю студію, зненацька і без попередження приїжджав чинний Президент України Петро Порошенко. І от ми вирішили піти назустріч цим людям і все ж таки зробити такий розширений формат. Ми це робимо вперше», – сказала ведуча Наталія Мосейчук.
Далі вона запросила до центрального мікрофона Володимира Зеленського.
«Це експерти, це моя команда, професійні люди, фахівці, молоді і світлі, розумні люди, які підуть зі мною в адміністрацію президента. Розумієте, ми роздаємо портфелі, не даємо посад. А хто з них буде найкращим – той і обійме ту чи іншу посаду… Три місяці ми працювали, це все волонтери в політиці, це наша соціальна місія, і це правда, і ми з цими людьми будемо будувати Україну, сильну, потужну, свободну Україну, яка не є молодша сестра Росії, яка не є корумпований партнер Європи, а наша незалежна Україна», – сказав Зеленський.
Кандидат представляв учасників команди по черзі, зачитуючи їхні напрями діяльності з листка:
«Руслан Стефанчук – наш ідеолог, відповідає за реформування державних і правових інституцій та законопроектну роботу, великий науковець у всіх значеннях цього слова, людина з великим ідеями і великим серцем.
Іван Баканов – голова партії «Слуга народу», відповідає за взаємність з Верховною Радою України.
Дмитро Разумков (трішечки красівший за мене) – питання внутрішньої політики.
Олександр Данилюк – його напрямок: міжнародні відносини, економіка, фінансова та банківська політика. Олександр був міністром – це єдиний мінус. Вважаю, щоб зруйнувати стару систему, потрібні такі фахові люди.
Руслан Рябошапка – правоохоронна та антикорупційна політика.
В цьому йому допомагає Галина Янченко – експерт з антикорупційної політики і діджитал-рішень для держави. А також Денис Монастирський – його напрямок: правоохоронні органи. І Сергій Іонушас – органи правосуддя.
Наш наймолодший (в душі) експерт Іван Михайлович Апаршин – експерт з безпеки та оборони.
Ірина Венедіктова – в нашій команді відповідає за реформи у судовій системі. Шкода, що в нас обмежений час – вона дуже балакуча дівчина.
Данило Гетманцев – економіка, фінанси та оподаткування.
Вікторія Страхова – в нашій команді відповідає за банківську діяльність.
Михайло Федоров – керівник діджитал-напрямку ЗеКоманди. Наша мрія – держава у смартфоні.
Олександр Мережко – експерт з питань міжнародних відносин та народовладдя.
Олег Бондаренко – очолює напрямок екологічної політики.
Марина Бардіна – відповідає за реалізацію політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Сергій Кальченко – наш експерт з виборчого законодавства, європейських стандартів у сфері прав людини.
Андрій Герус. Найголовніше – це тарифи. Андрій Герус відповідає за напрямки енергетики, житлово-комунальних послуг та антимонопольне регулювання. Як ми кажемо, тарифи в Україні не мають бути вироком. Вирок чекає на тих, хто зробив такі тарифи.
Сергій Бабак – експерт з освіти та науки.
І людина, які всі знають, всі дідусі, бабусі, мій радник з медицини Євген Комаровський».
Кожен з представлених експертів коротко охарактеризував своє бачення напряму, яким він опікується.
«НЕ СПРАВЛЮСЬ – ПІДУ»
Володимир Зеленський відповів на кілька запитань.
Так, на питання, чим ви відрізняєтеся від попередників, Зеленський сказав, що хоче бути президентом достойної країни і не збирається тікати через 5 років. «Я хочу бути президентом достойної країни, людиною, яку не наздоженуть після 5 років, дай Бог, нормального правління, дай Бог, нормальної команди, не хочу, щоб мене на вулиці наздогнав хтось і сказав: «Ти такий же, як Порох», – сказав він.
Притім на попереджувальні знаки ведучої Зеленський додав: «Вибачте, будь ласка. Це не прізвище. Просто для кожного з нас це дуже сильно наболіло».
За словами кандидата, він хоче привести команду професіоналів і не вказувати їм, що робити, а хоче зламати систему. «Все це, знаєте, схоже на колоду карт краплених, де королі і шістки змінюються місцями всі ці роки, а ставка дуже велика. Ставка страшна – людське життя», – сказав Зеленський.
Він наголосив, що за ці роки з країни поїхало 9 мільйонів людей, це ганьба для країни. «Вибачте, експерти, всі реформи – це все нікому не потрібно. Це все для кого, якщо через 5 років поїде ще півкраїни? Тому це соціальна місія, кожен із нас має зробити все, що він може. Просто взяти і вийти із зони комфорту, як я це зробив», – заявив Зеленський.
Він додав: «Я знаходжуся у цьому бізнесі. Але цей бізнес – велика праця нашої команди, але за те, що у мене вийшло, я вдячний жителям України, громадянам України, нашій країні. Я став знаменитою і забезпеченою людиною завдяки цій країні. Тому зроблю все, що зможу, приведу розумних людей. Не справлюсь – піду».
За його словами, під час першого президентського терміну не можна думати про те, що робити на другому, а робити зміни тепер і зараз.
ЧОМУ НЕ ВИХОДИВ НА ЛЮДИ?
Також Зеленський пояснив, чому його так довго не бачили на прямих ефірах.
«Я ні від кого не ховався, це наша стратегія. Я не ходжу на ток-шоу, я поважаю ведучих, експертів і журналістів – я не можу ходити туди, де сидять люди старої влади і вони просто собачаться, займаються просто піаром – нічого толкового», – сказав він.
«Чим займається зараз Верховна Рада? Які законопроекти Верховна Рада прийняла за час цих політичних перегонів? – запитав кандидат у президенти, звертаючись до аудиторії. – Раз, два, три, чотири, п'ять – назвіть щось! Просто робота ні про що».
Він продовжив: «Я хотів їм показати, що без цього ось вихваляння, без цього популізму – ми їх зробимо. І ми їх зробили!»
Щодо того, чому він не дає інтерв’ю, Зеленський сказав, що в нього 500 запитів від західних ЗМІ і стільки ж – від українських. Але він не може «розірватися».
«Я не ховаюся від журналістів. Я дійсно працюю, у мене перехідний період дуже складний! Крім того, сміття, яке на мене вилили ... У мене є студія «Квартал 95» – це мої рідні люди, мої людоньки улюблені. Це великий бізнес. Я передаю повноваження», – пояснив Зеленський.
Він додав: «Вибачте, я жива людина. І у мене ще є діти. І ось сьогодні мій хлопчик захворів – каже: навіщо ти йдеш? Я не тисну на жалість, я хочу пояснити. Я жива людина, я йду в політику як жива людина. Я багато чого не знаю, у мене немає досвіду – все це правда. Але я така ж людина, як усі громадяни України, – і я хочу таким залишитися».
Також кандидат у президенти пояснив, навіщо постійно знімав відео.
«І найголовніше в стратегії – це вишенька на торті: наші відео. Такі звернення будуть, якщо ми переможемо – ми так само будемо спілкуватися з нашим суспільством. Тому що коли з'являється тільки одне відео – а я не вмію говорити одне й те саме... Тому наше відео – це була вишенька на торті», – розповів Зеленський.
ЧИ ВІДДАСТЬ КОЛОМОЙСЬКОМУ 2 МІЛЬЯРДИ?
Володимир Зеленський прокоментував рішення Окружного адмінсуду Києва, який визнав націоналізацію «Приватбанку» «безпідставною». Колишній власник цього банку Ігор Коломойський, як відомо, вимагає віддати йому за «Приватбанк» 2 мільярди доларів.
«Я вам гарантую, що я зроблю все, щоб «Приватбанк» був стабільним банком в Україні і ніяк не повпливав на будь-які економічні та банківські питання», – сказав Зеленський.
Він додав, що не знає, яким чином «кишеньковий суд діючого президента» визнав незаконною націоналізацію Приватбанку.
«Я розумію, що це рішення – глобальне і проблемне для наступного президента, але для діючого відповідь проста (те, що ми говорили про мої зв’язки з Коломойським – можемо детально про це говорити) – мені здається, що сьогодні суспільство отримало відповідь, хто є маріонеткою Коломойського», – сказав Зеленський.
На репліку, що суддя Вовк міг ухвалити таке рішення на догоду майбутньому президенту, Зеленський сказав: «Я не знаю пана Вовка, а з паном Коломойським говорю суто щодо нашого партнерства з каналом «1+1». А з приводу «Приватбанку», які би там не були дії, я буду на захисті України. Я не буду робити жодних дій, не буду брати участі ні в яких корупційних схемах, щоб комусь щось вертати».
Він також додав, що не має 2 мільярдів доларів, «щоб комусь вертати». На запитання, чи можна сказати, що Коломоський може забути про «Приватбанк», Зеленський відповів: «Чесно кажучи, мені все одно, про що зараз думає, згадує чи забуває Ігор Валерійович».
БЛІЦ
Команда Зеленського зайняла в студії стільки ж часу, скільки чинний Президент Петро Порошенко тиждень тому.
Наприкінці зустрічі кандидат у президенти Володимир Зеленський відповів на бліц-запитання.
– Ви руку Президенту Порошенку подасте?
(Відповідає російською).
– Когда господин Президент сказал, что я все коррупционерам буду рубить руки, я не уверен, что у меня будет что ему «потиснути».
– Ви підтримуєте декомунізацію, Володимире?
– Конечно.
– Ви готові віддати наказ про воєнні дії, щоб військовим шляхом звільнити Донбас?
– Нет.
– Ви підтримуєте ідею легалізації зброї?
– Нет.
– Ви готові сприймати поради щодо державного управління від Коломойського?
– Нет.
– Мовні квоти на телебаченні і радіо. Чи є намір їх скасувати?
– Ні, трішечки змінити.
Представлення відбулося у прямому ефірі програми «Право на владу» у четвер, 18 квітня.
«Якби ви знали, яких зусиль нам вартувало запросити цих людей і побачити їх тут, а ще щоб ви їх почули. І от буквально на днях команда Зеленського звертається до нас з вимогою надати їм ефір. Це вже після того, як минулого четверга до нас, в цю студію, зненацька і без попередження приїжджав чинний Президент України Петро Порошенко. І от ми вирішили піти назустріч цим людям і все ж таки зробити такий розширений формат. Ми це робимо вперше», – сказала ведуча Наталія Мосейчук.
Далі вона запросила до центрального мікрофона Володимира Зеленського.
«Це експерти, це моя команда, професійні люди, фахівці, молоді і світлі, розумні люди, які підуть зі мною в адміністрацію президента. Розумієте, ми роздаємо портфелі, не даємо посад. А хто з них буде найкращим – той і обійме ту чи іншу посаду… Три місяці ми працювали, це все волонтери в політиці, це наша соціальна місія, і це правда, і ми з цими людьми будемо будувати Україну, сильну, потужну, свободну Україну, яка не є молодша сестра Росії, яка не є корумпований партнер Європи, а наша незалежна Україна», – сказав Зеленський.
Кандидат представляв учасників команди по черзі, зачитуючи їхні напрями діяльності з листка:
«Руслан Стефанчук – наш ідеолог, відповідає за реформування державних і правових інституцій та законопроектну роботу, великий науковець у всіх значеннях цього слова, людина з великим ідеями і великим серцем.
Іван Баканов – голова партії «Слуга народу», відповідає за взаємність з Верховною Радою України.
Дмитро Разумков (трішечки красівший за мене) – питання внутрішньої політики.
Олександр Данилюк – його напрямок: міжнародні відносини, економіка, фінансова та банківська політика. Олександр був міністром – це єдиний мінус. Вважаю, щоб зруйнувати стару систему, потрібні такі фахові люди.
Руслан Рябошапка – правоохоронна та антикорупційна політика.
В цьому йому допомагає Галина Янченко – експерт з антикорупційної політики і діджитал-рішень для держави. А також Денис Монастирський – його напрямок: правоохоронні органи. І Сергій Іонушас – органи правосуддя.
Наш наймолодший (в душі) експерт Іван Михайлович Апаршин – експерт з безпеки та оборони.
Ірина Венедіктова – в нашій команді відповідає за реформи у судовій системі. Шкода, що в нас обмежений час – вона дуже балакуча дівчина.
Данило Гетманцев – економіка, фінанси та оподаткування.
Вікторія Страхова – в нашій команді відповідає за банківську діяльність.
Михайло Федоров – керівник діджитал-напрямку ЗеКоманди. Наша мрія – держава у смартфоні.
Олександр Мережко – експерт з питань міжнародних відносин та народовладдя.
Олег Бондаренко – очолює напрямок екологічної політики.
Марина Бардіна – відповідає за реалізацію політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Сергій Кальченко – наш експерт з виборчого законодавства, європейських стандартів у сфері прав людини.
Андрій Герус. Найголовніше – це тарифи. Андрій Герус відповідає за напрямки енергетики, житлово-комунальних послуг та антимонопольне регулювання. Як ми кажемо, тарифи в Україні не мають бути вироком. Вирок чекає на тих, хто зробив такі тарифи.
Сергій Бабак – експерт з освіти та науки.
І людина, які всі знають, всі дідусі, бабусі, мій радник з медицини Євген Комаровський».
Кожен з представлених експертів коротко охарактеризував своє бачення напряму, яким він опікується.
«НЕ СПРАВЛЮСЬ – ПІДУ»
Володимир Зеленський відповів на кілька запитань.
Так, на питання, чим ви відрізняєтеся від попередників, Зеленський сказав, що хоче бути президентом достойної країни і не збирається тікати через 5 років. «Я хочу бути президентом достойної країни, людиною, яку не наздоженуть після 5 років, дай Бог, нормального правління, дай Бог, нормальної команди, не хочу, щоб мене на вулиці наздогнав хтось і сказав: «Ти такий же, як Порох», – сказав він.
Притім на попереджувальні знаки ведучої Зеленський додав: «Вибачте, будь ласка. Це не прізвище. Просто для кожного з нас це дуже сильно наболіло».
За словами кандидата, він хоче привести команду професіоналів і не вказувати їм, що робити, а хоче зламати систему. «Все це, знаєте, схоже на колоду карт краплених, де королі і шістки змінюються місцями всі ці роки, а ставка дуже велика. Ставка страшна – людське життя», – сказав Зеленський.
Він наголосив, що за ці роки з країни поїхало 9 мільйонів людей, це ганьба для країни. «Вибачте, експерти, всі реформи – це все нікому не потрібно. Це все для кого, якщо через 5 років поїде ще півкраїни? Тому це соціальна місія, кожен із нас має зробити все, що він може. Просто взяти і вийти із зони комфорту, як я це зробив», – заявив Зеленський.
Він додав: «Я знаходжуся у цьому бізнесі. Але цей бізнес – велика праця нашої команди, але за те, що у мене вийшло, я вдячний жителям України, громадянам України, нашій країні. Я став знаменитою і забезпеченою людиною завдяки цій країні. Тому зроблю все, що зможу, приведу розумних людей. Не справлюсь – піду».
За його словами, під час першого президентського терміну не можна думати про те, що робити на другому, а робити зміни тепер і зараз.
ЧОМУ НЕ ВИХОДИВ НА ЛЮДИ?
Також Зеленський пояснив, чому його так довго не бачили на прямих ефірах.
«Я ні від кого не ховався, це наша стратегія. Я не ходжу на ток-шоу, я поважаю ведучих, експертів і журналістів – я не можу ходити туди, де сидять люди старої влади і вони просто собачаться, займаються просто піаром – нічого толкового», – сказав він.
«Чим займається зараз Верховна Рада? Які законопроекти Верховна Рада прийняла за час цих політичних перегонів? – запитав кандидат у президенти, звертаючись до аудиторії. – Раз, два, три, чотири, п'ять – назвіть щось! Просто робота ні про що».
Він продовжив: «Я хотів їм показати, що без цього ось вихваляння, без цього популізму – ми їх зробимо. І ми їх зробили!»
Щодо того, чому він не дає інтерв’ю, Зеленський сказав, що в нього 500 запитів від західних ЗМІ і стільки ж – від українських. Але він не може «розірватися».
«Я не ховаюся від журналістів. Я дійсно працюю, у мене перехідний період дуже складний! Крім того, сміття, яке на мене вилили ... У мене є студія «Квартал 95» – це мої рідні люди, мої людоньки улюблені. Це великий бізнес. Я передаю повноваження», – пояснив Зеленський.
Він додав: «Вибачте, я жива людина. І у мене ще є діти. І ось сьогодні мій хлопчик захворів – каже: навіщо ти йдеш? Я не тисну на жалість, я хочу пояснити. Я жива людина, я йду в політику як жива людина. Я багато чого не знаю, у мене немає досвіду – все це правда. Але я така ж людина, як усі громадяни України, – і я хочу таким залишитися».
Також кандидат у президенти пояснив, навіщо постійно знімав відео.
«І найголовніше в стратегії – це вишенька на торті: наші відео. Такі звернення будуть, якщо ми переможемо – ми так само будемо спілкуватися з нашим суспільством. Тому що коли з'являється тільки одне відео – а я не вмію говорити одне й те саме... Тому наше відео – це була вишенька на торті», – розповів Зеленський.
ЧИ ВІДДАСТЬ КОЛОМОЙСЬКОМУ 2 МІЛЬЯРДИ?
Володимир Зеленський прокоментував рішення Окружного адмінсуду Києва, який визнав націоналізацію «Приватбанку» «безпідставною». Колишній власник цього банку Ігор Коломойський, як відомо, вимагає віддати йому за «Приватбанк» 2 мільярди доларів.
«Я вам гарантую, що я зроблю все, щоб «Приватбанк» був стабільним банком в Україні і ніяк не повпливав на будь-які економічні та банківські питання», – сказав Зеленський.
Він додав, що не знає, яким чином «кишеньковий суд діючого президента» визнав незаконною націоналізацію Приватбанку.
«Я розумію, що це рішення – глобальне і проблемне для наступного президента, але для діючого відповідь проста (те, що ми говорили про мої зв’язки з Коломойським – можемо детально про це говорити) – мені здається, що сьогодні суспільство отримало відповідь, хто є маріонеткою Коломойського», – сказав Зеленський.
На репліку, що суддя Вовк міг ухвалити таке рішення на догоду майбутньому президенту, Зеленський сказав: «Я не знаю пана Вовка, а з паном Коломойським говорю суто щодо нашого партнерства з каналом «1+1». А з приводу «Приватбанку», які би там не були дії, я буду на захисті України. Я не буду робити жодних дій, не буду брати участі ні в яких корупційних схемах, щоб комусь щось вертати».
Він також додав, що не має 2 мільярдів доларів, «щоб комусь вертати». На запитання, чи можна сказати, що Коломоський може забути про «Приватбанк», Зеленський відповів: «Чесно кажучи, мені все одно, про що зараз думає, згадує чи забуває Ігор Валерійович».
БЛІЦ
Команда Зеленського зайняла в студії стільки ж часу, скільки чинний Президент Петро Порошенко тиждень тому.
Наприкінці зустрічі кандидат у президенти Володимир Зеленський відповів на бліц-запитання.
– Ви руку Президенту Порошенку подасте?
(Відповідає російською).
– Когда господин Президент сказал, что я все коррупционерам буду рубить руки, я не уверен, что у меня будет что ему «потиснути».
– Ви підтримуєте декомунізацію, Володимире?
– Конечно.
– Ви готові віддати наказ про воєнні дії, щоб військовим шляхом звільнити Донбас?
– Нет.
– Ви підтримуєте ідею легалізації зброї?
– Нет.
– Ви готові сприймати поради щодо державного управління від Коломойського?
– Нет.
– Мовні квоти на телебаченні і радіо. Чи є намір їх скасувати?
– Ні, трішечки змінити.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Коментарі:
А что ребята прикольно?