Залізничники просять не скасовувати поїзд «Ковель – Москва»

4
-5
Залізничники просять не скасовувати поїзд «Ковель – Москва»
Колектив пасажирського вагонного депо станції Ковель звертається до керівництва «Укрзалізниці» з проханням відмінити скасування сполучення на Москву.

Про це пише Район.Ковель.

Трудовий колектив виробничого підрозділу «Пасажирське вагонне депо Ковель», жителі Ковеля, Луцька, Рівного, Шепетівки, Коростеня та інших прилеглих міст до шляху прямування поїзду дуже стурбовані рішенням керівництва АТ «Укрзалізниця» щодо відміни продажу квитків на потяг сполученням «Ковель – Москва» №77/78 з 19 травня 2019 року та його повної відміни, згідно телеграфної вка­зівки ЦЛ № 932 від 25 квітня 2019 р.

Про це йдеться у колективному зверненні до керівництва «Укрзалізниці», яке прийнято 13 травня на загальних зборах у пасажирському вагонному депо. Один його примірник представники колективу передали до редакції Район.Ковель.

Потенційні пасажири даного потягу вважають, що відміна сполучення суттєво ускладнить їх пересування в інші регіони України та за кордон.

«Звертаємо Вашу увагу на стабільний обсяг перевезень пасажирів (так, на­селеність даного поїзда складає близько 90%, за перший квартал поточного ро­ку даним потягом було перевезено 68320 пасажирів) та прибуток, що особливо показово в умовах жахливого стан автодоріг, значної вартості та небезпеки автоперевезень» – говориться у зверненні.

Також дуже часто постає питання щодо незрозумілого продажу вже протягом останніх років квитків даного сполучення потягу від початкової та наступ­них станцій до станції Київ, що призводить до ситуації, в якій пасажир вимушений купувати квиток до наступної станції (ст. Ніжин). А в свою чергу це унеможли­влює придбання квитка на потяг №77/78 від ст. Київ, що суттєво погіршує умо­ви пересування студентів, мандрівників та жителів столиці.

«Тому виникає питання, що при такій прибутковості для чого відміняти поїзд? Кому це вигідно??? Також необхідно врахувати і без того вкрай напружену соціально-політичну, економічну ситуацію серед громадян, що може призвести до обу­рення громадськості та втрати іміджу залізничного транспорту, як найбільш безпечного та надійного перевізника», – пишуть вагонники.

Залізничники просять своє найвище керівництво продовжити подаль­ше курсування пасажирського поїзда №77/78 «Ковель – Москва» з метою запобігання соціальної напруги серед трудового колективу та пасажирів потя­гу, що викличе надходження великої кількості скарг та вдарить по іміджу «Укрзалізниці».

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А те що цей потяг сполучає з країною-агресором це їх не хвилює,їм аби вигода була.А потім деякі політики розповідають що у нас все добре ,війни немає , держава торгує з країною-агресором,ітд!
Відповісти
а нічого, що Ви особисто купуєте в країні-агресорі продукти харчування?
Відповісти
Особисто я нічого москальського не купую!
Відповісти
Їхав я один раз цим поїздом до Київа,та я б тих москалів які їхали з гостів чи від родичів не знаю,я б них розстріляв.Всю дорогу умнічали,обговорювали ситуацію в Україні,провокуючи мене,а що вони можуть говорити самі розумієте.Цей потяг був вигідним коли на роботу туди їздило багато людей,а зараз він тільки для москалів,то може пішли б вони подалі від України.А залізничники звичайно будуть кричати не відміняйте,це ж скільки контрабанди везеться з Росії сюди,зброю,м`ясо ,сигарети,наркоту.Ті провідники з таких маршрутів краще за ягодинських митників живуть.
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні