Катастрофа українського літака в Ірані: відомі подробиці трагедії. ФОТО. ВІДЕО

0
-4
Катастрофа українського літака в Ірані: відомі подробиці трагедії. ФОТО. ВІДЕО
Літак зі 167 пасажирами і членами екіпажу на борту, що належить компанії МАУ, зазнав аварії незадовго після зльоту з іранського аеропорту Імама Хомейні.

За даними рятувальників, ніхто не вижив, пише "УНІАН".

Перші повідомлення про катастрофу Боїнга МАУ в Тегерані

Першим про катастрофу українського літака повідомило іранське інформаційне агентство Fars. "Боїнг 737", що належить авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України", зазнав аварії після зльоту з аеропорту іранського Імама Хомейні зі 180 пасажирами і членами екіпажу на борту", - йшлося в повідомленні.

Відео падіння літака, зняті очевидцями



Кількість жертв падіння українського літака в Ірані

Спочатку повідомлялося про 180 жертв аварії. Пізніше представник мінавіації Ірану Джаафар Заде повідомив, що на борту літака знаходилися 167 осіб. За останньою інформацією, на борту знаходилося 170 людей. Всі вони загинули. Глава Тегеранського центру невідкладної допомоги заявив, що тіла загиблих буде важко впізнати через високий ступінь пошкоджень. Зараз рятувальники збирають тіла людей на території близько двох гектарів, щоб передати їх судмедекспертам.

Дані сервісу Flightradar24: зазнав аварії рейс PS752 Тегеран - Київ

Сервіс Flightradar24 на своєму офіційному Twitter опублікував маршрут польоту українського Боїнга 737, який зазнав катастрофи в Ірані. Згідно з даними сервісу, борт впав незадовго після вильоту. "Ми стежимо за повідомленнями про те, що український літак 737-800 розбився незабаром після зльоту з Тегерана. Рейс PS752 покинув Тегеран о 02:42 ранку", - йшлося в повідомленні.

Рятувальна операція: шанси, що хтось вижив, "дорівнюють нулю"

На місце аварії були направлені 22 машини і два автобуси швидкої допомоги.

"Рятувальні команди були відправлені в район аеропорту, де розбився літак Boeing 737, що належить авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України", - повідомив державному телебаченню представник організації цивільної авіації Ірану Реза Джафарзаде.

"Літак у вогні, але ми відправили рятувальників... і, можливо, ми зможемо врятувати деяких пасажирів", - сказав глава служби з надзвичайних ситуацій Ірану Пирхосейн Куліванд.

Пізніше глава організації "Червоного півмісяця" Ірану Мортеза Салими повідомив, що ймовірність того, що хтось вижив, "дорівнює нулю". "Вірогідність того, що пасажири залишаться живі, немає", - заявив він агентству ISNA.

Фото з місця аварії Боїнга МАУ в Тегерані



Зеленський висловив співчуття

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття рідним та близьким пасажирів і членів екіпажу українського Боїнга, що зазнав авіакатастрофи в Тегерані. Відповідний пост президент опублікував у своєму Telegram-каналі.

"Страшна звістка з Близького Сходу. Сьогодні вранці після зльоту з міжнародного аеропорту Імам Хомейні (м. Тегеран) пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" зазнав катастрофи і впав неподалік аеропорту. За попередніми даними, всі пасажири та члени екіпажу загинули. Наше посольство уточнює інформацію щодо обставин трагедії та списків загиблих. Мої щирі співчуття рідним та близьким всіх пасажирів і членів екіпажу", - написав Зеленський.

Причина катастрофи українського літака

Спочатку іранське агентство Fars повідомило, що літак впав через технічні несправності незадовго після зльоту. Пізніше арабський канал Al Hadath поширив інформацію про те, що український Боїнг 737 був "ненавмисно збитий" іранськими ППО. При цьому про подробиці і джерелі інформації не повідомлялося. Варто зазначити, що сьогодні вночі Іран обстріляв військові бази США в Іраку балістичними ракетами.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні