Як на Волині вчителі початкових класів здавали ЗНО. ВІДЕО

0
2
Як на Волині вчителі початкових класів здавали ЗНО. ВІДЕО
29 лютого на Волині вчителі початкової школи здавали зовнішнє незалежне оцінювання. ЗНО відбулось у рамках першого етапу цьогорічної сертифікації освітян, розповіла завідувачка відділу ЗНО і моніторингових досліджень Алла Корнейко.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного Волині.

Вчитель комунального закладу освіти Микола Гурин приїхав із села Сокіл Рожищенського району. Розповідає: у школі працює 28 років, нині викладає у третьому класі, прагне до самовдосконалення – тому нині у Луцьку складатиме ЗНО.

"Я думаю, що 50 років це не рубіж, щоб моя трудова педагогічна діяльність завершувалась. Хочеться досягати нових вершин, самовдосконалюватись, розвиватися і втілювати нові методи роботи в школі" – поділився учитель.

О 10.15 розпочав роботу пункт тестування. 5 кабінетів в приміщенні Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти підготували для проведення ЗНО, розповіла завідувачка відділу ЗНО і моніторингових досліджень Алла Корнейко.

"Саме тут відбуватимуться процедури ЗНО для педагогів – учасників сертифікації. В кожній аудиторії буде по 15 учасників і 2 працівника пункту тестування" – показала вона.

У тестових зошитах 100 завдань з різних предметів.

"Завдання, які стосуються педагогіки партнерства, роботи вчителів з батьками. Є завдання, які стосуються методики організації освітнього процесу. Є завдання на знання теоретичного матеріалу".

На участь в ЗНО зареєструвалось 76 педагогів з усієї області.

Як готувалися до іспитів розповіли вчительки Антоніна Цьок та Оксана Максимчук.

"Багато теоретичного матеріалу ми вже вивчили, впроваджуючи його у наше навчання. А решта – пішла у шкільну бібліотеку, взяла географію і біологію і повторила за 10 та 11 класи матеріал. Так і готуємось", – розповіла Антоніна Цьок.

А Оксана Максимчук каже, що свідомо налаштувалась, наважилась і за зразком своїх колег – ризикнула. Зареєструвалась вчасно. "Перш за все, хочу відчути свої сили, перевірити себе. Хочеться впроваджувати нову українську школу і розуміти, що ти розповідаєш людям і що ти пропагуєш людям" – поділилась вона.

Іванна Бугайчук викладає у Луцькому ліцеї № 27, має стаж 5 років, це друге ЗНО у її житті. З процедурою знайома.

"З листом – викликом, в якому прописаний мій номер реєстраційний, паспорт та чорна кулькова ручка. Хвилювання більше ніж тоді, тому що це дуже важливий крок у житті. Я перевіряю, чи досягла чогось вищого" – розповіла вчителька початківців.

О 10.45 двері тестувального пункту у Луцьку зачинились. Вчителі мали 180 хвилин на виконання ста тестових завдань.

Результати ЗНО будуть відомі 19 березня. Ті педагоги, хто набере менше, ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі у наступному етапі сертифікації, сказала Алла Корнейко.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні